Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Boss

Featured Replies

EKSKLUZIVA!Bilo je kontakata izmedju Rake Marica i Springsteena, tj. verovatno njegovog menadzmenta, ali stvar je propala jer su ovi trazili 1,5 milona necega unapred. O ovome vise zna Peca Popovic, pa cu da vidim sa njim sta se tacno dogadjalo.Raka mi je rekao da nije ni razmisljao o Bossu, ali sad ne znam da li je bilo kontakta posle naseg razgovora.

Edited by The Ghost

  • Replies 1.9k
  • Views 130.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Evo i prave informacije:Maksa Catovic jer zapravo hteo da organizuje koncert, ali je trebalo da se namakne 1,5 miliona dolara. Boss je planirao da na ovoj turneji ode u neke zemlje gde do sada nije svirao.Steta.

There are bands, there are stars, there are singers, there are songwriters. And there's Bruce Springsteen...Pocetak teksta Telegrapha posle koncerata u Dublinu... :Hail:

  • Author
Evo i prave informacije:Maksa Catovic jer zapravo hteo da organizuje koncert, ali je trebalo da se namakne 1,5 miliona dolara. Boss je planirao da na ovoj turneji ode u neke zemlje gde do sada nije svirao.Steta.
Jel ce ici negde gde nije jos? Mislim da nece.
  • 1 month later...

Na raznim mestima se može čitati o živim nastupima u zemlji i svetu, koji su bili osrednji, odlični, fenomenalni... Mislim da je ovo pravo mesto da napišem jedan statistički podatak, koji u sklopu cele te priče o kvalitetnim koncertima, nije bez značaja.Bruce Springsteen, star bezmalo 59 godina je 25.06.2008. održao rasprodati koncert u Milanu, na stadionu San Siro, u trajanju od 2h i 59min, na kome je izveo 29 pesama.Uz prihvatanje mišljenja onih koji Bruce-ove pesme ne vole i kojima je sve jedno da li on svira tri minuta ili tri sata, moram da konstatujem: bio je, jeste i biće najveći! THE BOSS IS ALIVE! LONG LIVE THE BOSS!

joj sto bi bilo leeepoooo da i nas poseti... :wub:

joj sto bi bilo leeepoooo da i nas poseti... :wub:
Ali to se neće dogoditi. Nikada.Za tebe, evo par slika.bruce-springsteen-dropout-400a062207.jpgspringsteenfenway.jpgreneamsterdam_4.jpg1reneamsterdam52008lh0.jpg
Ali to se neće dogoditi. Nikada.Za tebe, evo par slika.
hvala za slicice :) a za ove fatalne reci angry.gif ''to se nece dogoditi. nikada.''- nada umire poslednja!!! :inn:

Ljudi, pozdrav iz Milana! Bili smo Born to run i ja na koncertu na San Siru. Nemam reci da opisem kakav je to dozivljaj bio, malo trenutaka u mom zivotu moze da se meri sa tih 179 minuta. Da nisam ovako strasan baja, priznao bih da sam i plakao u pojedinim trenucima...Nemam sad mnogo vremena, ali samo da odam priznanje za Borna, koji je putovao po Evropi sa Bruceom, a kad mi je pokazao snimak iz foto-aparata sa koncerta u Antverpenu samo sto nisam pao. Covek je bio u prvom redu - bukvalno!!! Znaci, dotakao ga je i "svirnuo " malo po Telecasteru. Bice tih fotki sigurno, samo malo kasnije, posto on sad ide u Pariz i Barselonu...Ono sto je jos bitno, drzao je srpsku zastavu dole svaki put na Long walk home... Inace, sreli smo ovde neke ludacke fanove, a jedan Englez gledao je svaki koncert sa ove turneje.

Edited by The Ghost

  • 2 months later...

Hej Bruce srećan ti rodjendan ! želim ti novi album i turneju sledeće godine kao i da sviraš finale Super bowl-a 1. februara (sto će i biti :lol: )

Turneja je za nama.Kako neki kažu jedna od najboljih.U svakom slučaju moja prva ESB turneja i prvih 14 ESB koncerta.Prvobitni planovi da vidim koncerte u Dablinu , u Mancesteru i Parizu su se brzo promenili , jer svi su hteli da pomognu Brucovom fanu koji ga prati po Evropi. Tako da sam pratio Boss-a od početka do kraja - od Dablina do Barcelone. Preko 20 gradova , 9 zemalja , stopiranje , spavanje na plaži , klopa iz konzerve (jebi ga) , ilegalni ulazak u Irsku ... the time of my lifeIz Zagreba do Londona za 35 eu wizzairom.Onda do cambridge-a za 5 funti , rekoh da vidim Cambridge u svojim studentskim danima , pa stopom do Stansted-a gde sam imao avion za Belfast.Iz Severne Irske sam usao takodje stopom u Irsku jer nisam imao Irsku vizu-a a pasoske kontrole nema v eventualna policijska kontrola .Tu sam ustopirao lika koji je svirao u Bruce Springsteen tribute band-u i kad je cuo sta radim imao sam smestaj u Dablinu :)U svakom slučaju prvi put u Dablinu RDS arena 22 maj.Imao sam kartu za sedenje tako , prilično dobro mesto.Krenula je kiša i bilo je jebeno hladno ... rekao sam jebo me Bruce i Irska i koji sam kurac dolazio i onda je krenuo intro ... i ja sam zaplakao Promised Land .Sedeo sam tokom celog koncerta i nisam disao trudeći da ne propustim ni jedu rec ni jednu notu.Slike govore vise od reci

RDS dublin 22 maj

post-714-1222205797.jpg

post-714-1222205875.jpg

..

post-714-1222205948.jpg

I za sledeća dva Dablinska koncerta sam imao karte za sedenje ali sam lako uspeo da se uvučem na teren.RDS 23 maj

post-714-1222206538.jpg

..

post-714-1222206668.jpg

post-714-1222206677.jpg

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.