Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

Hteo sam da idem redom ali kad je već Ghost pričao o Milanu da kažem i ja nešto.Koncert u Milanu je bio 25. maja a ja sam imao let iz Charleroi za Milan 24.Posle koncerta u Antverpenu prenocio sam a onda ujutru krenuo da stopiram do Charleroi.To je bilo vec nesto vise od mesec dana da sam na putu i vec sam se privikao na nomadski nacin zivota.A od Belgije mi se prikljucila i moja devojka Nataša tako da vise nisam bio sam.Stali smo na ulazak u autoput u Antverpenu i nije proslo ni pola minuta i kola su nam stala.Našli smo prevoz do Brisela a tu opet izašli na neku pumpu da stopiramo za dalje.Pokupio nas neki kamiondžija koji je baš išao za Charleroi !!Prvo smo morali da se vozimo sa njim jer je trebao da isporuči neke cigle po obližnjim gradovima.Ali iznenada ga je zvao šef i rekao da zaboravi na Charleroi i da se vraća za Brisel.Izbacio nas je u nekoj zabiti na putu gde sam mislio da nikad nećemo naći prevoz.Ali za 10 minuta stao je pripiti Turčin.

post-714-1222282534.jpg

post-714-1222282542.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment

Da skratim priču u 22h stigosmo u Bergamo.Pa na autobus do Milana.U Milanu sam ugovorio smeštaj sa nekim likom medjutim mobilni koji mi je dao uopšte nije funkcionisao.A ja i Nataša mrtvi umorni , gde sad da nadjem hostel...I onda me nazvao Pedja aka The Ghost :Hail: i izvadio iz govana. Kaže došao je sa ženom na koncert , tu su u nekom hostelu blizu San Sira.Dade mi adresu i instrukcije kako da dodjem i mi pravac na metro.Izašli na stanici kad ono neka mračna ulica puna kurvi (kojih sam se dovoljno nagledao u Amsterdami i Briselu). Jedna ljubazna prodavačica ljubavi mi je objasnila kako da nadjem hostel - samo pravo .Inače kako moja devojka ne zna italijanski raspitao sam se i kakve usluge nudi. :D Dodjosmo u hostel i sve puno, imaju jedno mesto u ženskoj sobi i jedno u muškoj , tako da smo morali da se razdvojimo.Nataša to nije baš dobro podnela , zaplakala je ...Smestili smo se i ona je bila mrtva umorna pa je legla da spava.The Ghost je tad bio kako je već napisao na pre-concert žurci.Ja sam se smestio u sobu i ,i ako su mi se kapci sami sklapali , odlučio da odem do stadiona i pokupim broj.Tad me i The Ghost nazvao bio je dole na recepciji.Sišao sam - ne mogu opisati koliko sam bio srećan da sretnem nekog koga znam.Doduše nisam ga poznavao , samo preko foruma , ali dobro...Bruce nas je spajao tako da je izgledalo kao da se znamo 100 godina.Nije mi trebalo dugo da ga nagovorim da odemo do stadiona.Mislim da je zbog toga imao problema kod supruge posle što se nije vratio u sobu :lol: Bilo je nekih 20 min peške do san Sira.Stigli smo tamo oko 2 sata iza ponoći.A atmosfera neverovatna.Grupa ljudi stoji dele se brojevi a svuda okolo ljudi leže u šatorima, na dušecima ...brojeve je delio Corrado vidjao sam ga na dosta koncerata do sad.Dobio sam brog 367.A prozivka će biti za 4 sata.Ne isplati mi se da se vraćam u hostel , hteo sam da legnem na beton i odspavam do 6 ali nisam mogao da ostavim Natašu da se probudi i vidi da mene nema u hostelu.rekoh jebi ga izgubiću broj ... you cant have them all.Mada toliko sam želeo da budem u prvim redovima na San Siru.Vratismo se ja i Ghost hostel , ćaskajući o nekom tipu iz New Jersey-a. ;) Sutra smo se našli ( Ghost , žena mu , Nataša i ja ) na doručku u hostelu.Oko nas dosta tipova sa majcama Bruce-a , pričali o koncertima , predvidjali šta nas čeka noćas ... ah ništa bolje od jutra pre Brusovog koncertaOnda Nataša i ja podjosmo do stadiona da uzmememo novi broj i nabavim kartu za cert.I imam šta da vidim Corrado ne da me nije izbacio iz line-a nego mi je nabavio i kartu i fan pit narukvicu.Ja ga zagrlim i zahvalim se a on reče : "I cant kick you out of the line - you are a tramp man."To je ono što sam ranije pomenuo ovakvo obsesivno - kompulsivno manijakalno ponašanje bi se u svakodnevnom životu moglo shvatiti upravo tako - kao obsesivno - kompulsivno manijakalno ponašanje.Ali ne medju Brucovim fanovima , tamo si jedan od njih:)Corrado je inače pozorišni režiser i najveća strast su mu Brusovi koncerti.Ja uopšte ne znam kako je on spavao: kad je celu noć organizovao line a sutradan odmah posle koncerta je seo u kola i vozio do Pariza na sledeći koncert.Ne mogu da opišem koliko sam bio srećan.Bilo je oko 11 h , Corrado me svakako neće izbacivati iz linea tako da sam otišao da razgledam Milan sa Natašom.Oko 16 smo se vratili u hostel da se nadjemo sa Ghostom .Nataša će biti u njihovoj sobi za vreme koncerta da ne mora da me čeka ispred San Sira kao što je bilo u Antverpenu gde se smrzla.A posle sam našao nekog lika kod koga ćemo spavati da ne plaćamo hostel.Ostavio sam Natašu sa Ghost-om (on je imao karte za sedenje , tako da nije morao da žuri ) a ja sam otišao na stadion.Vrućina je bila paklena.U 17h smo ušli u stadion.Bio je tu i Alsdair jedan škot koji mi je do tad mnogo puta pomogao za karte.Na San Siru ovi što prodaju piće obavezno pokušaju da te zajebu za evro , dva.Toliko su drski da kad im kažeš da to ne košta toliko, oni neće da ti prodaju već se kao naljute .Oko 20h je krenuo poznati intro.To je kao neka cirkuska muzika...uvod u raj....Toliko sam mozak programirao na tu muziku da mi organizam proključa , srce počne da lupa , ruke se tresu u tih pola minuta ne mogu da se obuzdam - hteo bih ODMAH da se Bruce stvori na sceni , onda još pola minuta se saberem i vidim da je narednih 3 sata " Bruce " moj i nema razloga za paniku.I tako uvek pred početak.Počnem da balavim na taj intro ko Pavlovljevi kučići na zvono.I sad kad idem ulicom pa mi na ipodu krene neki butleg sa turneje kad krene intro ja poludim.....O koncertu je već pričao Ghost pa da ne ponavljam.Ali u fan pitu je bilo vrelo kao u paklu.Bruce izašao i prodrao se "Is it hot enough in here?!" pa je dodao "We'll make it even hotter!" Italijani se neverovatno guraju ali srećom da nas je Bruce sa vremena na vreme prskao vodom.Za mene je vrh veceri bio definitivno Racing in the streets a posle kad sam o tome pričao sa još nekim fanovima složili smo se da je to bio jedan od najboljih izvodjenja Racing- a koje smo čuli.Takodje bih izdvojio i I'm on Fire, to je pevao sedeći na ivici stage-a , grleći Nilsa koji je takodje sedeo.Steve je pred kraj potapšao Bruca i pokazao mu ogroman sign koji je bio negde na tribinama , možda ga je Ghost zakačio, pisalo je Detroit Medley.I tu je u već ludačkoj atmosferi nastala prava ludnica .Posle American Land- a je uvek kraj ali je Bruce odlučio da počasti milan sa još jednom pesmom Twist and Shout.Ako je i bio neko ko do tad nije igrao (sumnjam) sad je i on otkačio.Inače Twist and Shout je prva pesma koju je Bruce naučio da svira na gitari.Ah ništa bolje od Brucovog koncerta...Pošle sam se našao sa Ghostom ispred stadiona i diskutovali smo o koncertu... Pedja sećaš li se šta ti je supruga tad rekla :Eh što nismo bili u pitu.(a inače ovo joj je bio prvi put da sluša Brusa)Ah ništa bolje od večeri posle Brucovog koncertaPosle San sira pravac Pariz i Parc de Prince

Edited by BornToRun
Link to comment
Ali u fan pitu je bilo vrelo kao u paklu.Bruce izašao i prodrao se "Is it hot enough in here?!" pa je dodao "We'll make it even hotter!" Italijani se neverovatno guraju ali srećom da nas je Bruce sa vremena na vreme prskao vodom.

post-714-1222284700.jpg

Edited by BornToRun
Link to comment
Auuuu braaateee ja sam zaplakao malo od ljubomore malo od secanja na mlados' (koncert u KPH) malo i od ljubomore (eto priznajem) ali divno je znati da ima u ovoj srbiji neko ko voli Boss-a....
Sledeće godine će biti nova turneja.Eto ti sjajne prilike da evociraš uspomene :)
imamo jedno samoubistvo od ljubomore u najavi(kad super truper ovo procita) inace, sta drugo nego :Hail:
:P Edited by BornToRun
Link to comment

Njegova devojka zasluzuje svaki respect...mora da ga mnogo voli.Hteo sam da se pojedem kad mi je zena rekla: Pa mogao si da kupis karte za travu...Kad sam kupovao karte, reko, gde da je vodim dole, ide prvi put na stadionski koncert...Dole je zaista bilo mesta (ne mislim na sam fan pit) jer nisu pustili maksimalan kapacitet posto je na stadionu bilo kao u paklu. Mogao sam nju da ostavim tu, a ja da odem u pit. Sad bar imam razlog da idem ponovo (ako Bog da). Mada, treba doziveti takav spektakl i sa tribina. Inace, bili smo u nekom hostelu u blizini stadiona koji sam nasao preko neta. Mesto je, pa...malo gore od zatvora, samo sto mozes da udjes i izadjes kad hoces. Born me preko telefona zamoli da ostavi stvari kod nas u sobi, a moja zena panicarka, kao, ko je to, jel ga znas?Rekoh, znam ga sa foruma...Pa da li s ti normalan, mozda je neki narkoman :rolleyes: bla, bla...Ma nije narkoman nego Brusoman :lol: Na kraju je sve super ispalo.

Link to comment
Sledeće godine će biti nova turneja.Eto ti sjajne prilike da evociraš uspomene :)
Eeee videcemo.....Jos lepse bi bilo kada bi sve to moglo da se odigra kod nas recimo na Uscu, ili nekom stadionu, .....Ma gde bilo u Srbiji.... :Hail:
Link to comment

Zvanicno potvrdjenoBRUCE SPRINGSTEEN AND THE E STREET BAND will perform in the BRIDGESTONE SUPER BOWL XLIII HALFTIME SHOW on NBC Sports at Raymond James Stadium in Tampa on Sunday, February 1, the NFL announced today.

Edited by BornToRun
Link to comment

Spektakl. Em volim NFL, em volim Brucea.BTWPesma Randolph street sa bootlega Before the fame je sjajna. Cuo sam je prvi put pre par meseci i ne mogu da verujem da nije hteo vise da je eksploatise.

Edited by The Ghost
Link to comment
Zvanicno potvrdjenoBRUCE SPRINGSTEEN AND THE E STREET BAND will perform in the BRIDGESTONE SUPER BOWL XLIII HALFTIME SHOW on NBC Sports at Raymond James Stadium in Tampa on Sunday, February 1, the NFL announced today.
Omiljeni autor, omiljeni sport, eh kad bi i omiljeni klub bio u SB :Hail::rolleyes:
Link to comment
  • 1 month later...

20 januara novi album . Radni naziv "Working on a dream" . Posle superbowla ide evropska turneja februar i mart pa USA turneja april i maj.Pominju se gradovi koje nije posetio na Magic turneji : Bec , Minhen ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...