Jump to content
IGNORED

The Boss


Mp40

Recommended Posts

To je bio vise hard rock band, cak se pominjalo da lice na Zeppelin. A nije Danny primarno svirao harmoniku nego klavijature svih vrsta, uglavnom one na struju...

Link to comment

Da dodam da je Steel Mill Bruceov band isto koliko i Dannyjev, posto su obojica bili clanovi grupe Child, koja je kasnije preimenovana u Steel Mill. Navodno, Bruce je cuo da postoji band pod tim imenom i da svira negde na obali Jerseya, pa su odlucili da promene ime.Ja mislim da je Danny bio osnivac Child.

Link to comment

Evo jos malo zabave za Boss-ove fanove:http://slatev.com/player.html?id=1509297894Jeste da je u pitanju neka mizerna lokalna televizija, a ne drzavna za koju je obavezno placanje pretplate, ali je utesno videti da stoke vanserijskog kalibra ima jos negde, recimo u maloj, smrdljivoj, zabacenoj, americkoj selendri... (mada, kad malo bolje razmislim nema tu mnogo utehe, ne za one na malom, smrdljivom, zabacenom Balkanu...).

Link to comment
  • 2 weeks later...
Razgovarao sam danas sa Rakom Maricem i on mi je rekao da uopste nije razmisljao o dovodjenju Springsteena jer je zauzet i velika zvezda. Kazem mu ja da je on malo veci zalogaj, na sta je Raka odgovorio - jeste.Inace, dovodi Bon Jovija sigurno.
A kada ce biti koncert??? Edited by veljaGB
Link to comment

Kod mene je sve spremno.Kofer spakovan a vize u pasosu.Sutra idem za Zagreb pa odatle za London.U Londonu zagrevanje - Willie Nelson 4. red Hammersith Apollo.Odatle za Dablin preko Belfasta.Vidimo se u Milanu u Junu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...