Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Boss

Featured Replies

  • Author

Ako mislis na Steel Mill, to bas i nije mjetal a nije ni Bossov band... Vise je neki classic rock...

  • Replies 1.9k
  • Views 130.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Posted Images

Ako mislis na Steel Mill, to bas i nije mjetal a nije ni Bossov band... Vise je neki classic rock...
Jeste Brucov bend , bio

To je bio vise hard rock band, cak se pominjalo da lice na Zeppelin. A nije Danny primarno svirao harmoniku nego klavijature svih vrsta, uglavnom one na struju...

Da dodam da je Steel Mill Bruceov band isto koliko i Dannyjev, posto su obojica bili clanovi grupe Child, koja je kasnije preimenovana u Steel Mill. Navodno, Bruce je cuo da postoji band pod tim imenom i da svira negde na obali Jerseya, pa su odlucili da promene ime.Ja mislim da je Danny bio osnivac Child.

Pocetak evropske turneje se priblizava.Jos 32 dana .

A ja imam karte u dzepu. Zao mi je zbog Dannyja, jbg, propala sansa da vidimo ceo E-street.

Svaka cast kako si ovo iskopao

Evo jos malo zabave za Boss-ove fanove:http://slatev.com/player.html?id=1509297894Jeste da je u pitanju neka mizerna lokalna televizija, a ne drzavna za koju je obavezno placanje pretplate, ali je utesno videti da stoke vanserijskog kalibra ima jos negde, recimo u maloj, smrdljivoj, zabacenoj, americkoj selendri... (mada, kad malo bolje razmislim nema tu mnogo utehe, ne za one na malom, smrdljivom, zabacenom Balkanu...).

Ovo bas podseca na Srbiju, samo sto se ovde smece uglavnom pojavljuje u novinama. Ala boli sto je Bruce podrzao Obamu.

  • 2 weeks later...
Razgovarao sam danas sa Rakom Maricem i on mi je rekao da uopste nije razmisljao o dovodjenju Springsteena jer je zauzet i velika zvezda. Kazem mu ja da je on malo veci zalogaj, na sta je Raka odgovorio - jeste.Inace, dovodi Bon Jovija sigurno.
A kada ce biti koncert???

Edited by veljaGB

11. jula na Uscu, valjda.

Kod mene je sve spremno.Kofer spakovan a vize u pasosu.Sutra idem za Zagreb pa odatle za London.U Londonu zagrevanje - Willie Nelson 4. red Hammersith Apollo.Odatle za Dablin preko Belfasta.Vidimo se u Milanu u Junu.

Srecan put, majstore, i pozdravi Bossa.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.