Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

nije me mrzelo da se registrujem na warez-bb.org zaista ima nekoliko tema o FM12... ne zezaju :DRealno, jos je rano za full igru i krek(ere). Znaci subota ili nedelja i bice svega na kioscima...

Edited by Milosh76
Link to comment

Како мислите да неко крекује игру пре него што је и изашла? Па није то Костнеров Вотер Врлд да га украду са монтажног стола. Играјте демо, он је фул игра која траје до Нове године, сачувајте сејв и док окренете тих пар дана појавиће се и крек за регуларну верзију. Мада мени демо уопште не ради офлајн, све преко Стима иде... Носим се мишљу да купим оригинал и да се препустим чарима онлајн комјунитија.

Link to comment

Ima li vesti o tom cracku? Za šta plaćamo te silne hakere?! angry.gif Ceo dan visim na warezu i bijem po F5 u iščekivanju...većinu komentara ostavljaju balkanci, ali oni baš i nemaju najpouzdanije informacije.

Pitanje je da li uopste mogu da naprave krek , ili su ga napravili pa taktiziraju... :Hail:

Edited by bob loblaw
Link to comment
Izgleda skidrow izbacio lek al nemam struju pa ne mogu da proverim.Sent from my cigla using Tapatalk
A gde to mogu proveriti oni sa strujom? u piratskom zalivu jos nema nista...
Link to comment

Ja sam digao ruke na kraju, suvise sam nestrpljiv bio da probam. <_< Utisci onako, sve je dodatno usminkano, nikakvih revolucionarnih promena nema, ali zasluzili su, posle toliko godina igranja, da dobiju neki dinar i od mene. :) Na fmscout ima sa popustom do kraja oktobra, za 26e, ako jos nekog zanima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...