Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Neki car raskrinkava očigledni fejk kiosk release...

Propetis at 2011-10-21 06:47 CET:downloading but as we say in my country: the fish stinks from the head. sonuyosro doesnt seem really reliable, could have made a comment on this one. seems like he is jerking off reading our comments and laughing at our addiction to FM
:lol:
Link to comment

Nego, dok ne bude krekovan, kako vam se cini demo? Jel iko [osim Copkillaha] igrao?Ja nisam bash puno igrao, vise sam samo gledao kako izgleda i sta ima novo, i djeluje mi da je korak naprijed. Prije svega interakcija sa igracima [i generalno, ali i team talk] je dosta detaljnije i bolje uradjena. Svidja mi se i sto se lako mogu vidjeti atributi igraca bez da se klikne na njega i ide u njegov profil.

Link to comment

Играм ја откад је изашао демо, стигао ми "инвајт" чим се појавио демо на стиму јер сам годинама био у бети на Фудбал менаџеру лајв. Прво није хтео да ми да јер сам му приступао из Србије, па сам се улоговао у Стим без линка на даунлоуд, па тек онда стартовао даунлоуд и све је било ок. Иначе, тренутно ми је блокиран, сада сам пробао - претпостављам због огромне навале на сервере. Истерао сам Челзи до Нове године (фрка на почетку, онда узлет када сам средио тактику, тренутно 4.), Ман Сити једно 10 утакмица (без пораза, разваљивање, досадило ми одмах и Вест Хем, мало детаљније доле). Одлично изгледа, утакмице делују реално мада и даље играчи знају да запливају у празно иако им је лопта 2 метра од њих, нарочито бекови. Морал игра важну улогу, серије победа се лакше одржавају него започињу.Мислим да сам му открио диабло тактику јер сам са Вест Хемом у Чемпионшипу тренутно на 14 утакмица без пораза - за редом. Изгубио сам само у Лига купу од Блекпула и то након продужетака 2:1, а имао сам 20 шутева на гол а они 2. Све то са повређеним Карлтоном Колом (није играо 3 недеље) и повређеним Грином (није играо 5 недеља).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...