Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

+1Skinuo sam 12.0.3 i ubacio onaj crack što je išao uz njega, ali mi igrica momentalno krešovala kad god sam pokušao da pristupim profilu nekog iz svog osoblja. Onda sam vratio onaj prvobitni skidrow crack i od tad se igram evo 2-3 dana, bez ikakvih problema.

Link to comment

Meni za sad djeluje super igra [nisam instalirao taj patch, s obzirom da sam partiju sa Chievom poceo prije nego sto sam ga instalirao]. Krenuo sam slabije [tj, prosjecno za ekipu kojoj je cilj opstanak], ali prelaskom na 4-3-3, uz ubitacne konter sa Pelissierom i Paloschijem poceli su i dobri rezultati. Pobjedjeni su Fiorentina i Inter u gostima cool.gif Para nemam, 0 eura na racunu, nemam bash ni koga prodat. Paloschiju i Cesaru isticu ugovori na kraju sezone, sumnjam da ce htjeti da ih obnove. Bice zajebano. Osvojicemo Evropu :fantom:

Link to comment

krenuh veceras da vratim River Platu na staze stare slave :)Los Borrachos imaju zero kinte na rachunu, dakle samo free agente sam mogao potpisati i to retko kojeg sam zabo s obzirom da je wage budget smesno mali. Sirotinja.Imaju sasvim dobru odbranu, Ledesmu, Cavenaghija, nekog Domingueza koji ubija na AMC mestu i mladog Villalvu koji je sledeci Saviola tako da promocija nece biti problem, taman da se naviknem na drugaciji interfejs i iskristalisem pobednicku taktiku.Nakon par sati chukanja prvi sam sa 6-2-0 skorom..

Link to comment

Odlicno guram sa Chievom, nakon slabog starta. 8. sam, 4 boda iza mjesta koje vodi u kup uefa. Il capitano razbijapellissier_siena_chievo.jpgDoveo sam neku dvojicu, na prvi pogled odlicnih mladih igraca. Romario [desni bek iz Vitorie, za male pare dosao] i Karim Ait-Fana. Tek ce se u 1 buducnosti vidjeti kakvi su, ali djeluju darovito

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ma izgleda nece da se smire nego ce na taj nacin voditi rat protiv piraterije.Ovako instaliram FM potom pokrenem patch 12.0.3 e sad skinuo sam lek ali u njemu osim exe fajla ima i jos par fajlova steam.api i steam client sta da radim sa njima?

Link to comment

koje probleme uopste rjesavaju ti patchevi? ja nisam nista instalirao, samo igru i onaj skidrow crack, i nikakvih problema nemam.

Link to comment

Htedoh preko sajta da kupim downloadable sa kreditnom, ali mi kaze da je payment rejected. Proverio sam sa bankom oni kazu da do njih nije ni stiglo i da je kod njih sve OK te da je problem kod prodavca. Je li imao neko slican problem?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...