Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

ha, a ja sam vec skinuo i ucitao na par minuta, cisto da vidim kako su ga sad smislili.Slicno je, ali je drugacije organizovano. U svakom slucaju sutra cu se detaljnije pozabaviti FM12, a ti cekaj alternativu :P

Link to comment

Ipak sam ugrabio malo prilike, ukratko, u par crta, na prvi utisak:- drugačija organizacija gotovo svih ekrana, čini mi se da je sada daleko efikasnije- kada se klikne na igrača otvara se tzv profil stranica gde se nalaze svi atributi i podaci na jednom mestu, ono staro se kao i pre nalazi po tabovima- notifikacije su podeljene na one standardne vesti i na transfer ponude, što je veoma zgodno, tj lakše nalazite ono što vam treba- nova 'režiser' kamera koja prati akcijuSvakako deluje kao korak dalje u odnosu na prethodnu verziju, ali ovo je utisak samo na prvih pola sata igre.

Link to comment

Ja ne mogu da daunloudujem, kaze mi "This item is currently unavailable in your region" :(Ups, ipak radi, skida se :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Skinuo demo via Steam, iš'o download odmah 450kB/s... Lepo izgleda glede napretka u GUI-ju, svi meniji su urađeni tako da možete raspoređivati stvari kako vam se dopada. Nisam se igrao duže od pola sata, ima samo glupi quick start, a ne normalnu bazu, pa znam da tako sakatu igru neću hteti da nastavljam tipa ikad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...