Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

treninge nikakve :D formacija uvek 4-2-4 ----cf-cf----aml-----amr---cm-cm---lb-cb-cb-rbostale postavke ne koristim. ustvari na cega tacno mislis?uvek igram pass to feet i napadacki naravno :)

Link to comment

@ Size 9Evo ti treninzi, tacno po poziciji (milsim da je za 4-1-2-2-1 formaciju, ali ja ih koristim i za 4-4-2 standardnu). Stavio sam za klince i igrace iz rezervnog tima pa cu videti kako se oni razvijaju.http://www.mediafire.com/?4ecokkmzcw048e0@ OLYPa na svega mislim, jbg. Koliko god da ti je dobar skauting ti imash ludacke rezultate svaki chalenge, a deluje nemoguce da nista ne menjas u postavci. Treninge, postavku kod prekida, basic i advanced opcije, player instruction, otkud znam. Sto bi rekli pre na CounterStrike "kucahs shifre" :D.Posle sloma sa Srbijom i ostavke, vratio sam se mom Junajtedu i u cetvrtu sezonu ushao bez Kerika (Fulam za 3milke funti), Andersona (OM za 10 cool.gif , covek ne moze da predje 6.5), Velbeka sam dao na loan u Tott (platili su milku funti), ali sa VDVartom (31 godina placen 3miliona) i ultra-mega-giga pojacanjem Pastoreom za 40milfunti.

Link to comment

ma ne menjam nista u postavci, osim kad je negativan rez, pa onda 1 cm vadim i ubacujem amc, a drugog spustam na dm. ili kad dobijem creni pa malo defanzivnije igram, samo sa 1 cf ili opet spustam cm na dm i tako...kadlec je rodjeni mostrum, njemu ne trebaju treninzi. :) imao sam ih jos sa finisingom 20, nekog beksa prodao celziju za 45 miliona, sad mi igra alaoui tunizanin, obojica finising 20.ali sezona gde je zabio 52 samo u prvenstvu, i imao prosek od 8.30 :ziga: ono zabije 3 kom jos u prvom, pa ga izvadim da dobije ovacije cim pocne drugo, i da bi uvek bio fuli fit :) za njega nema cene, a prodavao sam igrace i po 40, 50 miliona. i to bar 5-6 igraca.post-1365-13096049483233.jpgpost-1365-1309604969841.jpgpost-1365-1309604957469.jpgskauting sam radim, ok je da cujem riports od skauta, al sam presudjujem. a to mi je i najtezi deo jer treba pregledati te silne u21 i pronaci prave talente. samo decu kupujem ko profa, i to obavezno moraju biti brzi.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kod mene je na nekom starom FM-u (neki na kojem si mogao izvući na transferu koliko god hoćeš para ako je rok plaćanja 24 mjeseca) ovako generisan igrač Želje Nemanja Tomić (:lol:) kojeg sam doveo u Dinamo za siću, a onda ga prodao na spomenuti fazon za cca 50-ak miliona eura u Sporting.

Link to comment
  • 3 weeks later...

konačno

Manage Anywhere, Anytime – the ability to add or take away playable nations in your saved game as often as you want. Manage in that country at the start of the next season- meaning you don’t have to stay in the nations which are chosen by you to be playable at the start of your career.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ako se dobro uradi, nije komplikovano... Mđtm, može da se desi da (kao i još brdo stvari u igri do sada) urade to na način koji nije ni blizu optimalnom, pa da moraš da čekaš dosta ako nemaš pristojnu mašinu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...