Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

@debeli_šef: ... obično imaš novu verziju majstora Kreke za svaki patch, čekaj još malo, okačiće već. Ovo što se sad valja je za 12.0.2.Ja ćem najverovatnije 1 Wrexham za početak, smisliću još do večeras. :fantom:

Link to comment

Kul kul.Mislio sam da, kao i obicno, pocnem sa Fiorentinom, ili barem Leedsom, ali nesto me povuklo da pomognem Chievu da se vrati na staze stare slave [koja, doduse, ne postoji]

Link to comment

patch se skida samo, iskljucivo i jedino preko steama, tako da ne znam da li krekeri koje mi koristimo mogu da izvedu taj poduhvat. Naravno sve dok cuveni metal bend ne odradi svoj deo posla :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Drugar u cetvrak kupio u Ushcu za 3.5k (shto je po meni "skrnavljenje"), pa smo ga instalirali zajedno na jabuci preko steam-a i shlajka ko besan. Meni na prvi pogled uzasno nepregledan meni igraca, prenatrpan opcijama, ali to je samo dok ne pocnem da ga peglam licno. Mislim da cu ipak morati da sacekam neki patch zbog ocajne grafe.

Link to comment

u "radnjama" se pojavio i 12.0.3 patch, courtesy of SKIDROW, sa crackom, navodno sljaka - ja cu sad probati pa javljam...edit - skinete patch i resite problem, radi kao podmazan.cini mi se da je sama igrica mnogo bolje optimizovana od prethodnika (FM11), radi mi dosta brze na istoj makini..

Edited by lord_s
Link to comment

Hm.

this version doesn't work for me.when i click on my staff members (any of them) to see attributes etc, the game crashes.anyone know where to submit crash .dmp files for skidrow to review?
... i još 100 sličnih. Timofejevljevski rečeno, trač ili istina?
Link to comment

istina, lagao sam kao pas u prethodnom postu i za to se izvinjavam.nisam citao komentare i zaista, cim kliknete na staffmembera, igrica crashuje.dakle, taj update je, za sada, neupotrebljiv.

Link to comment

'The procedure entry point ?init@berkelium@@YAXU?WeakString@_W@1@@Z could not be located in the dynamic link library berkelium.dll'Wtf :rant: kako da resim ovo, ima li jos ko osim mene slican problem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...