Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

bem ti patch i fix i sve ti ... grrrr... odigram vrhunski u pripremnoj protiv Zenita i dobijem ih 2-1... i IGRA KRASHIRA, a kao imam taj fix koji resava "problem"... grrrrrrrr :lol::isuse:novi patch :isuse::lol: Ovde postoji zajebancija izmedju SI i raznih krekera. Kako provale jedan patch, ovi izbace novi, pa sa opet krekerisi.

Edited by Milosh76
Link to comment

snimajte cesce, to je jedno od resenja da kad pukne ne bude velike stete...U Zvezdu sam doveo Ergica i Dragutinovica... Na serbian-fm.net neki lik pravi taktike po zelji...link za opis Robijeve/Gvardioline formacije i taktikeRecimo Robijeva/Gvardiolina formacija ima jos par korisnih, za gostovanja i slicno. Prekopajte malo taj forum pa cete svasta naci.

Edited by Milosh76
Link to comment

Пукли ми капилари од мало убрзаног екстендед ТВ вју транса па дошао овде да направим паузу. Играм Скидроу верзију без печа у коју сам импортовао две сачуване полусезоне из демоа, никаквих проблема немам.Кренуо Вест Хемом, после 15 утакмица без пораза ми досадило, па узео Челзи и кренуо у подмлађивање. Тренутно трећи, иза Арсенала и Ситија. Од Ситија изгубио финале Лига купа и још две утакмице, све по 1:2. Не могу им ништа. Лига шампиона иде фино, добио сам у четвртфиналу Милан у гостима са 1:2, чекам реванш. Продао Дрогбу, Лампарда, Калуа и Турнбула и једва преживео побуну навијача због одласка Лампарда.У спојлеру подаци о томе како ко игра од играча.

Торес у 30 утакмица дао 11 голова, укључујући и пенале. Играм 4-2-2-2 без задњих везних, потпуно нападачки, мислим да сам имао бар шест или седам утакмица са пет датих голова. Колико је Торес у ствари јадан показује Теријевих 10 постигнутих голова у тридесет и нешто утакмица. Лукаку има 10 голова иако је стартовао на само 16 утакмица (још толико као резерва). Стариџ убија, има неких 16 голова у двадесет и нешто утакмица. Довео Сејду Думбају из Русије: опасан poacher иако му је брзина само 16: дао је 7 голова у првих 6 утакмица, има и 2 асистенције. Против Милана 2 гола, против Ситија 1, воли велике утакмице. Уз њега довео Сеју Салиховића да салива страву из слободњака и Дагласа Кошту да греје клупу са својих 20 година, али се већ показао као врло добар играч. Муку мучим са проналажењем МC-a, довео Ганса у јануару, има 4 асистенције у 5 утакмица али се већ два пута повредио. Највише нада полажем у Џоша Мекекрена (ваљда се тако изговара): дете има 90% проценат додавања, савршен кратак пас кроз одбрану, али су му атрибути тако лоши да не могу да се натерам да га пустим да повеже 4-5 утакмица. А и теже добијам када он игра - наизглед нема везе са њим, све промашују центарфори, али свеједно не могу да га држим. Од осталих играча Лејтон Бејнс убија у Арсеналу, он их је довео до првог места на табели.

Општи утисци: феноменалан, један од најбољих чемпионшип/фудбал менаџера до сада. Утакмице изгледају много добро, прилично су реалне, када се отклоне глупости са позиционирањем голмана (које примећујем само по томе што сам дао гол у апсолутно свакој утакмици коју сам одиграо) мислим да ће моћи да се упоређује са легендарним CM93. Једино ме нервира што играчи споро напредују: од целог сениорског тима можда имам две зелене линије на атрибутима и једну црвену (од свих играча), а већ сам у јануару.Одличан 5.

Link to comment

Uzeo UTD po tradiciji, odmah se "otvorio" za desnog beka Vander Vil iz Ajaxa za 12.5milki funti, doveo Diaru na free i Dzeremi Njitapa cisto da mi neko glumi Oshea :D . U prve 3 pripremne dao 12 primio 0, doveo par odlicnih trenera (neke loshije na mutual otpustio), sredio skaute i fizio i mislim da cu stura polako uci u avgust 2011.

Link to comment

Ukratko ljudi, koliko je sve to stabilno, vidim da ima nekih problema sa crakovanjem i sl, može li se to skinuti, regularno kreknuti i pikati na miru bez nekih većih bagova? Da ne trošim vreme džabA.

Link to comment

Problem je izgleda samo sa patchom 12.03 koji ne moze regularno da se skine, a gola igrica je igriva bez problema. Krekeri rade na resenju problema za patch, pa koga ne mrzi, neka snima stalno kao ja :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...