Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Zvizni printscreen dok si na ekranu koji želiš da "uslikaš", spusti managera idi u paint, i ptitisni CTRL-V ili ti paiste, pa snimi kao JPG. Posle to digneš na neki servis, photobucket, imageshack i sl, i daš link ovamo. A možeš sliku da dodaš i kao attachment u okviru posta.Šta je sa ostalima što su igrali sa Birmingemom?

Link to comment
Zvizni printscreen dok si na ekranu koji želiš da "uslikaš", spusti managera idi u paint, i ptitisni CTRL-V ili ti paiste, pa snimi kao JPG. Posle to digneš na neki servis, photobucket, imageshack i sl, i daš link ovamo. A možeš sliku da dodaš i kao attachment u okviru posta.Šta je sa ostalima što su igrali sa Birmingemom?
Meni ne radi screenshot na taj nacin. Ali radi na ovaj (nije potreban paint).Step 1You need to create a screenshot folder you can do this by going to Documents > Sports Interactive > Football Manager 2010 and then create a new folder called screenshots.Step 2When you are on the game and you are on the screen you want to take a screenshot of press ALT + F9 and then that will take the screenshot and that will now be in your screenshot folderPo meni je ovo i brzi nacin, jer mozes da napravis 5 screenshotova odjednom, a da ne otvaras paint uopste.Sto se tice Birmingema, nesto mi je dosadio FM, cekam da me ponovo uhvati zelja za igrom. :) Verovatno bi to mogao da bude neki ozbiljan PPP challenge.
Link to comment

Pedala na kraju sezone14. mesto na tabeli i samo 5 bodova vise od poslednjih Zapadne sunke i Vulvi. :ziga: samo 12 nastupa i 4 gola, skoro celu sezonu povredjen, jbg svi znaju da je najbolji pa su ga tukli nemilosrdno, tipa 2 do 3 utakmice odigra pa ga neko pokosi i onda ga nema4 do 6 nedelja1 Katastrofa a obeco sam im titulu na pocetkuako budem imo vremena pokusacu ponovo sa nekim drugim igracima al Birmingundjani su stvarno raspad ekipa

Edited by Tom Hagen
Link to comment

Lakse sam se snasao sa Kasperovim primerom.. Ipak, hvala obojici na trudu da mi objasnite.. Za sve fanove jorgandzija:post-4456-12956527790715.pngDiego Forlan u sjajnom izdanju:post-4456-12956528452771.pngi taktika koja je sve to omogucila:post-4456-12956529092904.pngJos dve-tri sezone, i krenucu sa nekim low-profile timom.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Nisam imao prilike da u novom igram sa interom ali u prethodnim managerima mi se cesto desavalo da sa partizanom ljustim inter (dok ne bi imao nikakve sanse protiv drugih jacih klubova). Tko zna, mozda neki interomrzac pravi igricu :)

Link to comment
Mene nisi ubedio da nije bilo muljanja.
e maler, provaljen sam :(Salu na stranu :) za doticni rezultat je odgovoran izvesan bag koji primetih - Inter i Milan u LSH su upali u isti krug i svako kolo kad je jedan domacin i drugi bi trebalo da bude,a ne mere posto igraju na istom stadionu...i igra je to razresila tako sto Inter igra svoju utakmicu sa nedelju dana zakasnjenja, a to se vec drugi put poklapa sa reprezentativnim terminima. Tako je Inter na ovoj utakmici nastupio sa nekim bolidima, podmlatkom i par penzionera, a Partizan naravno u najjacem sastavu, pa je i rezultat ocekivan :D Inace, ne vodim ni Inter ni Partizan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...