Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

trazi ovaj Steam, shta je to?...
Steam is a digital distribution, digital rights management, multiplayer and communications platform developed by the Valve Corporation. It is used to distribute games and related media online, from small independent developers to larger software houses. Steam also has community features, automated game updates, and in-game voice and chat functionality. As of 2010, there are over 1,200 games available through Steam, and over 30 million active user accounts.[4] Although Valve never releases sales figures, Steam is estimated to have a 70% share of the digital distribution market for video games.[5] Many major publishers have catalogues on Steam, including id Software, Bethesda Softworks, Electronic Arts, Activision, 2K Games, Ubisoft, THQ, Sega, Codemasters, LucasArts, Capcom, Rockstar Games, Firaxis and Square Enix.http://store.steampowered.com/
Link to comment

Nasminkano, izgleda malo drugacije, Liverpool je u Qrcu :D Igra kao takva je vise manje ista, nisam primetio nikakvo extra poboljsanje, ali jos je rano za prave utiske. Lane Jovanovic je drzak kao sto izgleda :lol:

Link to comment
Nasminkano, izgleda malo drugacije, Liverpool je u Qrcu :D Igra kao takva je vise manje ista, nisam primetio nikakvo extra poboljsanje, ali jos je rano za prave utiske. Lane Jovanovic je drzak kao sto izgleda :lol:
Jel' mogu da se ubace facepack-ovi itd, ili je to samo na punoj verziji?
Link to comment

skidjen je demo, sad idemo u istrazivanje :)za sad [nakon otprilike 5 minuta igranja] mi upada u oci da su treninzi bolje napravljeni, odnosno - schedules za odbranu, sredinu i napad vec postoje. i ranije nije bio neki veliki problem, mogli su se skinuti rasporedi, ali eto, sad ih ima i u samoj igri.

Link to comment

Svidja mi se varijanta sa pripremom za utakmicu. Mozes da pripremis tri chini mi se formacije/taktike sa kojima mozes da istrchish na teren, tj tvoji igrachi.Interakcija sa igrachima i bordom je kao da se kuckash sa njim u mesendzeru. To posebno dolazi do izrazhaja kada predlazhesh tutorisanje nekog mladjeg igracha pa se dijalog pretvara u konferencijski chat.Grafika je lepa, ali su svi igrachi pogrbljeni.Ne mogu da se naviken na novi messaging sistem. Fale mi news, previshe mi stvari stizhe u inbox.A igrao sam samo 20min. :)

Link to comment

Za sada mi se ne sviđa što odnos konferencije za novinare i motivacije nije nimalo promenjen. I dalje prolaze isti mehanički odgovori. Badass arogancija ne prolazi, što je uostalom vrlo nerealno - najbolji su uvek arogantni - the special one, profesor...

Link to comment

Mucim se ceo dan, izbacuje mi Cannot run the game: Failed to set up graphics system. Instalirao sam Direct X june 2010, izbrisao onaj stari august 2010, ali i dalje nece.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...