Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

# System Requirements for PC: [ul]System Requirements:# OS of Windows Vista/XP or Windows 7# Processor of Vista/Windows 7; 2.0 GHz/ XP 1.4 GHz# Memory of Vista/Windows 7; 1GB Ram/ XP; 512MB RAM; 2GB free hard drive space# Video Card of 128MB NVIDIA FX 5900 Ultra; ATI Radeon 9800; Intel 82915G/82910GL or greater.pa vidite da li se uklapate...

Link to comment

Moja grafa se ne uklapa vec zadnjih 5 verzija, ali ga "teram" odlicno. Samo da izadje full verzija i da ovi klinci rese problem, do sad je instalacija novog Direct X-a resavala problem koji je vezan za 3D opciju.

Link to comment

Imam utisak da je igra brza od proslogodisnje. Sistem razgovora sa igracima zaista daje osecaj vece kontrole nad dogadjajima. Igram demo, vodim Spurse i prilicno sam los - nakon prvobitnih posrtanja malo smo ustalili formu i popeli se do sjajnog devetog mesta na tabeli polovinom decembra. Nadam se da cu moci da nastavim igru iz demo verzije kada se pojavi cela verzija. Inace nisam primetio neke ozbiljnije bagove, igra mi nijednom nije zablokirala, jedino sto se ekrani ponekad pomesaju prilikom prelaska na match screen. Takodje, bilo je i nekih cudnih rezultata u ligi - npr Everton - Birmingham 9:0, ali to mozda i nije bag. Odnos moguceg i verovatnog u FM kao i u zivotu daje cudesne mogucnosti, pogledajte skrinshot...tola.jpgUploaded with ImageShack.us

Link to comment
Hakeruuuuu :lol::Hail: Sad cu morati da uzmem Liverpool, a prekinuo sam igru jer me je smaralo sto imam 0 love za transfere :D
ja već uzeo, ali sam samo startovao igru. Utisci malo kasnije, za sada obećava.
Nisam ništa čačkao, izgleda da ni na Bi-Bi-Siju nisu imuni na burek i vinjak. :lol:
:lol::Hail:
Link to comment
Ma veeeeeerujem ti da nisi cackao! :lol: Ajd priznaj da si Zvezdas, ako smes! :P
Oćeš da ti pošaljem save file? Inače, došao sam do kraja demoa, Tola još nije preuzeo L'pool, ali se i dalje spominje.
Link to comment

Čudna je situacija; ako se ne varam, u stvarnosti je preuzimanje već obavljeno, pa moguće da će u full verziji taj događaj biti uključen. Možda je Tolin konzorcijum :isuse: paradoks demo verzije.

Link to comment
Čudna je situacija; ako se ne varam, u stvarnosti je preuzimanje već obavljeno, pa moguće da će u full verziji taj događaj biti uključen. Možda je Tolin konzorcijum :isuse: paradoks demo verzije.
Kod mene je kandidat za preuzimanje neki Rus, doduse, ja vodim Liverpool. Inace dva puta po 6-0 protiv Zapresica, 7-0 protiv Wolvsa, 2-1 proitv Blackpola, Strurm Gratz 3-0 u prvoj utakmici. Ne ide mi lose, Lane veze nema sa zivotom :D
Link to comment

sad ima i na torrentima. ruska verzija, ali se lako nalazi i fajl sa engleskim jezikom, koji se samo iskopira u language folder, et voila. ne treba crack :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...