Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Smara ovo!

 

Igram se po malo sa totenhemom, nisam još ni decembra stigao (ekstremno sam spor igrač), fino ide. Zacrtanu taktiku sam razvio dosta uspešno, 4-3-3 sa jakim posedom, primam baš malo golova a imam dosta šuteva na protivnički gol, čak sam i protiv sitija u gostima dominirao u posedu i šutevima. Međutim porađam svaki prokleti gol, većina pobeda mi je 1:0, a većinu golova uspem nekako da umuvam tek u poslednjih 15 minuta utakmice. A veće su šanse da dam tri gola kad gostujem neki derbi nego kući protiv vile. Osećam se kao van gal. :(

 

A najgore je kad porodim gol u nekom 83. minutu, samo da bi neki sanderlend ko iz pičke izjednačio 2 minuta kasnije iz prvog prelaska preko centra :isuse: . Ubija me u pojam, sve živo eksperimentišem da povećam efikasnost i ne ide.

 

Inače u toj tekmi protiv sitija sam vodio 2:0 u gostima posle nekih 25 min, da bi kunu priznali gol iz najbrutalnijeg ofsajda ikad u fm-u. Ozbiljno, gledao sam sve moguće uglove, čovek bio 5m iza poslednjeg igrača. I onda kad sam plakao u medijima (završila 2:2) fa me upozori da se ne kurčim mnogo jer nemam pojma, sve je bilo regularno. :D

Edited by Ruxin
Link to comment

Pošto znam da ste goveda i ništa mi ne verujete  <_<

 

 

Trenutak pošto kliši upućuje loptu ka kunu (onaj čika što stoji na 5m iza moje linije), što je nekom mađijom dovelo do apsolutno regularnog gola. Engleske sudije su izgleda uradili i previše realno

wtfff.jpg

 

 

Edited by Ruxin
Link to comment

Đe mi porediš te tvoje amaterske za trepavicu ofsajde :fantom:
Ma nije mi problem da igra dopušta gol iz ofsajda (pa čak i ovako očiglednog), to mi je realnije i zabavnije nego da su sudije nepogrešive mašine. Ali da na moje kukanje fa odgovri sa sve je regularno budalo, nemoj da te banujemo, to mi nikako ne ulazi u glavu :lol:

Link to comment

Nema šanse da se cimam sa snimkom, ne znam ni kako se to radi. Ljoris je izleteo van 16 i nekako je zakačio, tj više promašio loptu, pa je tek onda kun sa kojim se trkao za loptu dao gol. Svakako nemam pojma kako to čini gol regularnim, ako kun nije uticao na igru i pokazao nameru da igra loptom, onda stvarno...

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...