Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Sta ti je sa Rendzersovim grbom?

 

Izasao juce novi 16.3. patch, po komentarima vidim da su ljudi ozbiljno popizdeli posto ME nije ni pipnut.

Gomila debilnih promena, ja nisam jos igrao samo prenosim utiske, nista znacajno.

 

Ja sam se prilicno navikao na 4-3-3 V ali forsiram DM (bez obzira na ulogu). Takodje nenormano je koliko primam golova kad igram Wide a koliko je odbrana mocna na Narrow, dok je nekako logicno da  sa dobrim bekovima i krilima igram Wide.  Vidim ti drzis Balanced, moram probati.

 

Jel bi te mrzelo da zakačiš screenove par igrača sa 16.3? Mahrez i Vardy mi prvo padaju na pamet, baš me zanima jel su popravljeni malo. Do sad je praksa uglavnom bila da se koriguje databaza na XX.3.0 patchu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Skinuo sam neku verziju fm 16 sa torenta,  i sve je islo ok, lagano sam mleo premiership buraniju sa citijem (imao 0 budzet na pocetku sezone, pa sam igrao sa onim sto je bilo na raspolaganju, odlican ruster btw), u aprilu bio nadomak overe titule a onda se desilo nesto neverovatno (VIDEO). LM, igrica je pocela da riknjava, i to na jak™ nacin, jednostavno mi ugasi monitor, i ne reaguje na bilo kakve komande sa tastature pa mora da radi ono dugme na kucistu. Nisam odustao i uz par mucnih nastavaka sam uspeo da uzmem prvenstvo da bi mi par dana pred finale CL sa katalonskim separatistima save jednostavno misteriozno nestao. E tu su vec stradale neke stvari po sobi, jbga. Aninstalirao sam ovu verziju, skinuo neku drugu ali opet isto sranje, nekad pusti metar dana u igri, nekad odma zakuca. Prvo sam pomislio da je u pitanju grafika, sto je jedino sto se i pominje na forumima koje sam pregledao,(savetuju windowed mode, probao i to i nista), ali mi opet nije jasno da je igrica celu sezonu radila ko sat bez ijednog ispadanja ako je grafika problem. Znaci sigurno 10ak dana sam igrao bez greske, i onda kurac. Plus komp ima sasvim solidne ocene unutar opcije za proveru jacine u samom fm. 

 

Da ne kenjam vise, ako neko ima provereno dobru besplatnu verziju, nek mi baci link na pm ako je u mogucnosti, jer mi se sad bas nesto iz inata igra.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Zavrsio prvu sezonu sa Partizanom. Sezona iz snova - za dlaku da udjem u Ligu Sampiona, uzeo duplu krunu, prosao grupu lige evrope i onda ispao protiv raspucanog Totenhema... a sve to da sam potrosio skoro pa nista para (doveo dva iskusna beka za smesne pare i to je to). Najveci uspeh mi je sto sam sacuvao mlade talente poput Saponjica i Zivkovica. Igram 4-2-3-1.

 

Sad krece sledeca sezona, uspeo sam da dovucem Rukavinu, Ninkovica, Niku Krancara... uz to doveo i neko ekstra talentovano brazilsko krilo poucen losim iskustvom iz prosle sezone (pola sezone mi bila povredjena oba startna krila). A da, doveo sam i Stojkovica na gol i Klea u napad, navijaci se razdusevili :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...