Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

@ Cane

 

Koju formaciju igras? Ja sam opet malo pobrljavio u novebru druge sezone, nikako da uhvatim ritam, sve teze pobedjujem na strani.

Secam se da si me pogodio na proslom sa onom 4-3CM-2krila-spic taktikom :D

Link to comment

Примјенио сам је и на овом ФМ :D  Ипак играм шкотску лигу. С тим да током игре, зависно од противника, мијењам у класичну 4-4-2. Набацаћу неке скриншотове чим нађем времена.

Link to comment

Kakav finis sezone :Hail:

Gledam u ledja Arsenalu i onda ih ponizi Svonsi i ja dodjem do titule

Osvojeni Liga Kup, u LS me opet izbacio mocni Juve (kao i prosle sezone) i opet sam imao grupu smrti sa Bajernom i Barsom.

U FA kupu doziveo sramno ispadanje od Brajtona (koji ispada odmah u sledecem kolu od Ipsvica :D )

 

Marsial izdominirao na ST, Mata (sjajan potez je bio sto ga nisam prodao Realu) i Zivkovic pakovali k'o  lopatom.

Pozadi Smoling i Laport se fino uklopili, a uz Shnajderlina se izmenjalo dosta igraca na MC (Erera, Fela, Kerik, Blind, Dzons, Pereira).

 

6VHbzqz.png

 

atNNvZe.png

 

A potrosili su bogaoca i bili toliko dominantni u jednom trenutku

 

SOJAfMg.png

 

Komsije™ takodje, dovodili (sto bi rekli) ko na menadzeru

 

aymsWjM.png

Link to comment

Ево и мог извјештаја. Изабрао сам Селтик за почетак новог ФМ, да се уходам у лаганој лиЗи. Титула наравно ниједном није доведена у питање досад, освојен је и покоји куп, у Европи се презими, на домаћем терену савладам Бајерн и Реал Мадрид.

Формација је она 4-3-3 коју је и Колтрејн преузео, добро функционише и на овом менаџеру:

RBsW60Q.png

PIhh4sL.png

 

Током утакмица, зависно од резултата и противника, претворим је у стандардну 4-4-2 Counter гдје уз Гомија у шпицу придодам неког полушпица, да не кажем shadow strikera.
kdFcKqy.png

 

Селтик има пара а и играчи су углавном вољни да дођу. Џоел Кембел ми је двије године био на позајмици из Арсенала али онда није хтио да потпуно пријеђе.
hWHzDNz.png

 

Три играча која блистају, уз локалца Џејмса Фореста, на челу са феноменалним Бафетимбијем Гомијем, фудбалским божанством Селтик парка:
mZ43xhm.png

stTO5ZO.png

OL5hktk.png

 

И онда то изгледа овако:
5GDfqq6.png

XnVvDIL.png

Link to comment

Sta ti je sa Rendzersovim grbom?

 

Izasao juce novi 16.3. patch, po komentarima vidim da su ljudi ozbiljno popizdeli posto ME nije ni pipnut.

Gomila debilnih promena, ja nisam jos igrao samo prenosim utiske, nista znacajno.

 

Ja sam se prilicno navikao na 4-3-3 V ali forsiram DM (bez obzira na ulogu). Takodje nenormano je koliko primam golova kad igram Wide a koliko je odbrana mocna na Narrow, dok je nekako logicno da  sa dobrim bekovima i krilima igram Wide.  Vidim ti drzis Balanced, moram probati.

Link to comment

Оба су грба у употреби, овај мој буде на дресу, а овај са лавом на свему осталом

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...