Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Cuo sam da ima neka fora sa ofline igranjem, za 500 kinti lik ti preko teamviewera instalira sa svog steam naloga FM17, jedina je fora sto se ne igra online, nego samo ofline.

Ne znam  nikakve detalje, niti ko to radi... da se odmah ogradim. Mislim da na KP ima par oglasa tog tipa...

Link to comment
  • 2 weeks later...

ah da, nisam rekao ostalo.

 

ako ste nasli onda nadjite igru na tpb i ukucajte football manager 2017 i tu vam pise sta trebate uraditi kada skinete igru.

 

 

ako vam procesor nije na listi onda mozete otici na discord mkdev-a i tu zatraziti da vam naprave crack za vas procesor. link za discord je skroz dole kod ove liste procesora.

Link to comment

RADI!!!

 

Skinuo sam sa tbp i odgovarajuci lekic... Kad sam prebacio samo lekic nije radilo, a onda sam prebacio fajl koji u sebi ima DLL oznaku u folder gde sam raspakovao igru i PRORADILO JE!

 

Tek sam uzeo Zvezdu i podesi par stvari, nisam jos odigrao nijedan mec, tako da ne garantujem da nema bagova i sl.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Stigla igra i do mene, uzeo Liverpul i uzeo titulu u prvoj sezoni :lol: Imao isti broj bodova kao i Siti, ali bolju gol razliku. Staridž bio prvi strelac sa 24 gola.

 

Doveo sam Promesa i Ruganija koji nisu odigrali neku spec ulogu, pogotovo Rugani. U drugoj sezoni, koju sam tek krenuo, doveo Batlenda i Muniaina, zavaljao Lovrena Kinezima (ide tek u januaru) i pokušavam da prodam Lalanu jer mu ističe ugovor i često se povređivao.

Link to comment

Stigla igra i do mene, uzeo Liverpul i uzeo titulu u prvoj sezoni :lol: Imao isti broj bodova kao i Siti, ali bolju gol razliku. Staridž bio prvi strelac sa 24 gola.

 

Doveo sam Promesa i Ruganija koji nisu odigrali neku spec ulogu, pogotovo Rugani. U drugoj sezoni, koju sam tek krenuo, doveo Batlenda i Muniaina, zavaljao Lovrena Kinezima (ide tek u januaru) i pokušavam da prodam Lalanu jer mu ističe ugovor i često se povređivao.

 

A teško uzeti titulu sa brendanovom armijom  :lolol:

Link to comment

A teško uzeti titulu sa brendanovom armijom  :lolol:

 

:lol:

 

Inače, Konte je brzo popio otkaz, nasledio ga LvG. Od interesantnijih momenata, Čelsi kupio Rašforda za 80m, što može da naraste i do 128! Lukaku došao kao zamena, a Dijego Kosta je u Sitiju, a Azar u Realu. 

Link to comment

Jel Danilo presao u Chelski za 4-5mil £?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nije, probao ja da ga kupim za te pare ali ne daju :lol:

 

Inače, u drugoj sezoni ponovo šampion, ponovo na bolju gol razliku u odnosu na Totenhem i uzeo Ligu šampiona, dobio u finalu PSŽ na penale posle 3-3 (2-2, pa 3-3 u produžecima), logično. Ostao u finišu sezone bez Staridža koji je sipao golove kao od šale, ali ga je Ings (!!!) uspešno zamenio i onda se prodao u Olimpik za 25+ (dao preko 20 golova u svim takmičenjima).

 

Batlend je bio vrhunska kupovina iako sam u jednom trenutku sezone ostao i bez njega i bez Karijusa u periodu od skoro mesec dana. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...