Jump to content
IGNORED

šah je šah


Quizmaster

Recommended Posts

2 minutes ago, kralj said:

Baš interesantna postavka. Deluje da je pozicija belog mnogo bolja i da je pitanje samo gde će da uleti figurama, al gledajući analize, šanse za to nikakve.

Ja bih kao beli gledao da uzmem h pešaka, deluje kao zicer. Pa promeniš po topa i guraj. Ja to iz pozicije 2000 na ličesu.

Kapiram da je to što je izlazno h polje crno bitna stavka.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

nije bas lako doci do h peska bez da izgubis a. tesko je ovo za dinga, h pesak je trenutno jedina slabost za jana, a to je premalo za pobedu. 

Link to comment
 
nije bas lako doci do h peska bez da izgubis a. tesko je ovo za dinga, h pesak je trenutno jedina slabost za jana, a to je premalo za pobedu. 
Nešto mora da da, jasno, ali mislim da može umesto a, da da ovog udvojenog na c4.

Ma kakvi, evo ovaj Tc5, meni to van pameti, a vidim sve ok.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
18 minutes ago, kralj said:

Nešto mora da da, jasno, ali mislim da može umesto a, da da ovog udvojenog na c4.

Ma kakvi, evo ovaj Tc5, meni to van pameti, a vidim sve ok.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

ma nema sanse da mi vidimo ni 10% onoga sto oni vide, cak ni kad slusas fabija pa ti je, kao nesto jasno.

 

edit

bice ovo na kraju jos i problem za dinga, opet frka sa satom.

Edited by nenad
Link to comment

Pa nisu ovo endzin potezi, ovo su grube greške u nizu. Na ovom nivou ovo nikad nisam video. Pritom, Fabi nađe sve u roku.

Ajde Ding! Sad ima lepu priliku. Jan od kompjuterske partije, raspao se gore nego protiv Magnusa.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...