Jump to content
IGNORED

šah je šah


Quizmaster

Recommended Posts

Ovo se nalazi lako za ovo vreme. Evo ga! Bravo Ding. Ovde ako ne zabrlja, Jan može lako da se raspadne do kraja.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
14 minutes ago, kralj said:

Pa nisu ovo endzin potezi, ovo su grube greške u nizu. Na ovom nivou ovo nikad nisam video. Pritom, Fabi nađe sve u roku.

Ajde Ding! Sad ima lepu priliku. Jan od kompjuterske partije, raspao se gore nego protiv Magnusa.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

Fabi je imao svoju priliku. Jedno je kad se sedi satima tamo, a drugo komentarisati mirno i bez pritiska od kuce.

  • -1 1
Link to comment
Fabi je imao svoju priliku. Jedno je kad se sedi satima tamo, a drugo komentarisati mirno i bez pritiska od kuce.
Ma naravno.

Baš sam navijao da izjdnači Ding, ali ovo je baš potresno. Ne mogu da gledam Jana ovakvog.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment

Ove poslednje dve partije ce da sruse internet. Osecam remi u 13oj i onda obojica na pobedu u poslednjoj. Navijao sam za nepoa na pocetku, ali slabo sam sta znao o dingu, sad mi nekako on blizi srcu, onako smusen i isprekidan... 

Link to comment

Sad gledam analizu posto nisam stigao u lajvu da gledam pocetak, kapa dole Dingu sto je skoro svaku partiju ubacivao nesto novo, pa je i ovde bila situacija koja nije vidjena na svetskom prvenstvu vec negde posle 4-5 poteza. 

Link to comment
Sad gledam analizu posto nisam stigao u lajvu da gledam pocetak, kapa dole Dingu sto je skoro svaku partiju ubacivao nesto novo, pa je i ovde bila situacija koja nije vidjena na svetskom prvenstvu vec negde posle 4-5 poteza. 
Potpuno genijalno. Ruku na srce, danas ga je Jan u najmanju ruku ispratio u nekonvencionalnosti u otvaranju.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

  • +1 1
Link to comment

ovo sto je ding danas odigrao je potez ocajnika, upalilo je samo zato sto se nepo raspao pod pritiskom izvesne titule prvaka. ovo sto je nepo napravio je cak i za njega previse. 

kao sto radisa rece neki dan ovo je zanimljivije od lige sampiona, nfl i nba.

  • -1 1
Link to comment

Ovo što oni igraju je po kvalitetu nivo onih letnjih opena što su se nekad igrali u restoranu Jezero na Adi Ciganliji.  A da je uzbudljivo i zanimljivo, to niko ne spori. 

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Ovo što oni igraju je po kvalitetu nivo onih letnjih opena što su se nekad igrali u restoranu Jezero na Adi Ciganliji.  A da je uzbudljivo i zanimljivo, to niko ne spori. 

Preterujes...

 

Nije bas da je kvalitet kao kad Magnus igra sa njima ili sa Debelim™, ali nije ni bas nesto lose...

 

Ali sa druge strane, da Magnus igra već bi bilo gotovo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...