Jump to content
IGNORED

Hajduk


Otto Katz

Recommended Posts

ko plakali ili pevali druže tito mi ti se kunemo

 

ne, više an ženeral, ni oni ne pamte da su sa poljuda išli mnogo puta kući sa gaćama na guzici

Link to comment

a meni jedan od najidiotskijih na kojem sam bio. jebo prilazak, kad na njemu ne možeš da imaš doživljaj fudbalske utakmice sve da se igra finale lš

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

a meni jedan od najidiotskijih na kojem sam bio. jebo prilazak, kad na njemu ne možeš da imaš doživljaj fudbalske utakmice sve da se igra finale lš

Slažem se da atletska staza kvari autentični fudbalski ambijent. Takođe, kompletna južna tribina dala bi utisak fudbalskog hrama. Ali, ko je bio na punom Poljudu, shvatiće da itekako može da se napravi paklena atmosfera, zahvaljujući dobroj akustici stadiona ...

Link to comment

ma dobro, no je ajduk upao u prokletstvo otkad je poljud krenuo. ništa nisu osvojili

 

Nemoj tako. Uz nase titule i trofeje, ovaj mi je posebno prirastao srcu :wub:

 

Kad im ga je Boksic zabio u bulju, a ni cvece nije doneo na sastanak, skakao sam k'o da im je sam Mance, Bog da mu dusu prosti, to uradio...

Link to comment

Znam, secam se.

 

I pili su Kolukolu, presela im. Isao sam na regrutaciju taj dan. Aupizdumaterinu...

 

 

 

 

 

edit: ajnou

Edited by Њујоркер
Link to comment

Nije da Hajduk ništa nije osvojio na Poljudu, bilo je tu tri kupa Maršala (dva finala sa Zvizdom, jedno sa Rekom), jedno polufinale Kupa UEFA, četvrtfinale Kupa šampiona (Hamburger), prolazak grupne faze Lige šampiona ... titule u Hrvatskoj ne računam ...

Edited by stoka
Link to comment

Nije da Hajduk ništa nije osvojio na Poljudu, bilo je tu tri kupa Maršala (dva finala sa Zvizdom, jedno sa Rekom), jedno polufinale Kupa UEFA, četvrtfinale Kupa šampiona (Hamburger), prolazak grupne faze Lige šampiona 

nisu uzeli titulu, na to se misli, u stroj jugi otkad su prešli na poljud, akakvi se trofeji dobijaju za 1/4-keša nije mi poznato.

Link to comment

Ma, to je bezveze. To sa novim stadionom više važi za njihove poznanike po totalnom fudbalu: Ajax nije video nijedno evropsko finale od novog stadiona, a prešli su na njega posle dva vezana finala LŠ-a...

 

Da je ostala zemlja, bilo bi i titula, Hajduku je ionako dolazila generacija...

Link to comment

nisu uzeli titulu, na to se misli, u stroj jugi otkad su prešli na poljud, akakvi se trofeji dobijaju za 1/4-keša nije mi poznato.

Apsolutno se slažem, ali lični stav je da se prelazak na Poljud poklopio sa odlaskom najtalentovanije Hajdukove generacije (čija je labudova pesma bila titula 1979. godine) ... Već protiv Hamburgera na Poljudu, u jesen 1979. godine, bio je to već neki novi Hajduk, od šampionske generacije ostali su samo Rožić, Mužinič, Šurjak i sjajni Boranin Borislav-Bora Đorđević ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...