Jump to content
IGNORED

Hajduk


Otto Katz

Recommended Posts

Klub kome je prioritet da 50 huligana uđe na stadion, umesto da igra utakmicu i ne treba da igra utakmice, da se takmiči, postoji..

Šališ se ili nisi upoznat sa stanjem stvari ? 

Link to comment

Postoje sudske zabrane odlazaka na utakmice, za kažnjavane navijače zbog piizdarija.

A postoje i tzv "crne liste" by Zdravko Mamić  & GNK Dinamo.

Danas je ovo drugo bio slučaj.

Da tih 50 navijača ima ikakve zabrane, ne bi oni ni došli danas do Zg-a, a i policija bi to potvrdila.

Ovako se Mamiću daju ovlaštenja da svojevoljno određuje ko smije a ko ne smije dolaziti na utakmice.

To se već provodi na BBB a od danas izgleda i na gostujuće navijače.

 

Tako da, velika podrška Hajduku.

Link to comment

To je stvarno najmanje bitno.

Mi u ovoj ligi ne mozemo dalje od treceg mesta, sve i da kombinovani tima Reala i Barce zaigra u nasem dresu.

kad bi bar svi klubovi osim dva njegova odbili igrati u Maminjovoj mannequin predstavi... Rezultat isti, društveni troškovi manji
Link to comment

kad bi bar svi klubovi osim dva njegova odbili igrati u Maminjovoj mannequin predstavi... Rezultat isti, društveni troškovi manji

Reci da su njegova samo dva kluba je tezak understatement.

Vise puta sam na ovom mestu govorio o povezanosti Dinama i Rijeke, ali isto tako u njegove klubove treba ubrojiti (barem) o Osijek i Istru.

 

Kako god, mislim da se nesto krece. Nije NO danas doneo ovu odluku bez nekog back-up plana.

Link to comment

Ovi su zajebali i Zvezdu

 

Ovo je tek početak, kao i sve što se događalo u Milanu. Počeo je otpor ovim ljudima u vrhu hrvatskog nogometa

 

Svi se vraćamo iz Zagreba velikog srca. Preponosni smo na naš klub i ovo što se dogodilo. Draže mi je da se situacija ovako razvila, nego da smo odigrali i pobijedili utakmicu. Poslali smo poruku - kaže maskirani mladić iz uprave Hajduka koji je htio ostati anoniman.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...