December 6, 2025Dec 6 Dobro, Dinamo je bio dosta bolji. Plus je VAR imao neke cudne odluke protiv domacih.
December 7, 2025Dec 7 12 hours ago, Miljenko said:Dobro, Dinamo je bio dosta bolji. Plus je VAR imao neke cudne odluke protiv domacih.Zašto čudne? Sva tri puta (gol Dinama posle faula na centru, penal za Dinamo i ofsajd kod gola Hajduka) je VAR bio u pravu što je ispravio sudije na terenu.A stoji da Dinamo jeste bio dosta bolji i zaslužio je bar ovaj bod.
December 7, 2025Dec 7 Onaj faul se ne sudi bas uvek, za penal su verovatno u pravu, ofsajd je definitivno bio. Treba se to nekako drugacije urediti. Radovanje igraca, publike i onda ponisten gol ,penal, sta vec. Neka uvedu celendz kao u USA, tipa jedan za poluvreme. Sudije nece moci da sude toliko opusteno, plus nece biti gomila prekida za pregled snimka.
December 7, 2025Dec 7 u Usa fudbalu se svako poentiranje i promena poseda automatski proverava tako i treba, bolje nego da ostane sudijska greška, da ne bi propalo radovanje igrača, to bi baš doprinelo popularnosi igrestare sudijske greške traumatiziraju navijače decenijama, a to što su stajali minut posle radovanja da bi se poništio neregularan gol niko više ne pamti ni iz prošlog kola Edited December 7, 2025Dec 7 by levi
Create an account or sign in to comment