December 24, 201312 yr Barba Luka Kaliterna poslednji put spušta hajdučku bandiru sa jarbola na Starom placu. Split 1979.
December 27, 201312 yr Author RIP Hrvoje Čulić, posljednji Hajdukov partizan. Hajde, pa i njega ispratite sa "za dom spremni".
January 16, 201412 yr RIP Hrvoje Čulić, posljednji Hajdukov partizan.Hajde, pa i njega ispratite sa "za dom spremni". http://www.tportal.hr/sport/nogomet/309772/Evo-kako-Talijani-odaju-pocast-partizanskom-Hajduku.html?fb_action_ids=632893086770914&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=%5B200011130192218%5D&action_type_map=%5B%22og.likes%22%5D&action_ref_map=%5B%5D
March 22, 201412 yr VIDEO: MAMIĆ PODIVLJAO! Gazda Dinama se potukao s legendom Hajduka Ivom Begom! Na kraju utakmice Mamić je krenuo tražiti izlaz preko svečane lože, tamo je prema njemu krenuo Ivo Bego (77 godina), a Mamić ga je odgurnuo. Tako je izazvao bijes gledatelja koji su skoro provalili u ložu. http://www.jutarnji.hr/zdravko-mamic-se-htio-obracunati-s-navijacima--morala-ga-spasavati-policija-/1175926/ Edited March 22, 201412 yr by Patrick Mbomba
March 22, 201412 yr Gotov je. Jedino je bedak što mu viču "Cigane, cigane". pa ono, evropske vrijednosti i tako to. nisu za džabe primljeni u europsku zajednicu naroda...
March 22, 201412 yr Sam protiv svih, protiv BBB-a, protiv Torcide ... Mamić je jači i od Čaka Norisa ...
March 23, 201412 yr Nekako mi je lakše kad vidim da postupak ovog govneta opravdavaju isključivo navijači tima PPV-a.
March 23, 201412 yr Nekako mi je lakše kad vidim da postupak ovog govneta opravdavaju isključivo navijači tima PPV-a. Izvinjavam se ali ja sam navijač Zvezde (makar formalno) i protiv sam Mamića još od pre dve godine, pa i u ovom slučaju, što je valjda jasno iz moje rečenice "Gotov je". Molim te da čitaš pažljivije pre udeljivanja ovakvih ocena. Hvala. Edited March 23, 201412 yr by McCabe
March 23, 201412 yr Da, protiv njega si, ali mu skidaš kapu. To je ono 'nisam ja za Mamića, ali...'? Zajebi to, nagledao sam se tih sranja.
Create an account or sign in to comment