Jump to content
IGNORED

Hajduk


Otto Katz

Recommended Posts

To je stvarno najmanje bitno.

Mi u ovoj ligi ne mozemo dalje od treceg mesta, sve i da kombinovani tima Reala i Barce zaigra u nasem dresu.

:cry:

 

maminjo ponovo izdominirao :Hail:

Link to comment

Nema vise staaaarog foruma, sad je i trollovanje postalo nemastovito i glupo.

Sad me jos i vredjas a znas da godinama podrzavam mamica i dinamo. Tvoje konstantno kukanje ide na zivce, podseca na kulanje navijaca zvezde u godinama kada zvezda nista nije mogla da osvoji.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Sad me jos i vredjas a znas da godinama podrzavam mamica i dinamo. Tvoje konstantno kukanje ide na zivce, podseca na kulanje navijaca zvezde u godinama kada zvezda nista nije mogla da osvoji.

Upravo tako. Bas sam pre neki dan pitao na Hajdukovoj stranici na fejsu sto toliko mrze HNS kad im reprezentacija dominira a klubovi budze bodove u evropi ko blesavi. Jedan lik se javio i rekao da se HNS ophodi prema njima kao maceha i da ce mi opsirnije objasniti al jos se ne javlja. mislim, svaki fudbalski savez je mafija al njihov savez iza sebe ima ozbiljno dobre rezultate.

Link to comment

 

 

JURICA PAVIČIĆ O VELIKOM PROSVJEDU U SPLITU Neobično heterogeno društvo 'huligana'
  • split_prosvjed_721518S1.jpg

     

    Mario Todoric / CROPIX

     

Objavljeno: prije 4 h i 57 min

 
 
 

 

Moja supruga sveučilišni je profesor. Bavi se gotičkim i renesansnim slikarstvom, nogomet je ne zanima, a mislim da bi na pitanje koliko u nogometu ima igrača na terenu odgovorila tek uz “joker zovi”. Ipak: ove subote zatekla me prije jutarnje turske kave transparentom “Kontra mraku kontra sili” nalijepljenim u sobi. U četvrt do dva stala se odijevati i požurivati me da ne zakasnimo na Hajdukov miting.

Ukratko: što nije uspjelo godinama obiteljske indoktrinacije, što nije uspjelo meni niti nogometnim utorcima i srijedama uz Ligu prvaka, uspjelo je genijalnoj družbi koju predvode Šuker, Mamić i Vrbanović. Uspjeli su čak i moju ženu zainteresirati za nogomet.

Hajdučki miting na Rivi u subotu zapravo je i izgledao tako: kao smjesa okuke na sjeveru i obiteljskog piknika. Uspjehe mitinga u subotu na Rivi obično je teško izmjeriti, jer tamo u tu uru i bez mitinga ima 5000 ljudi. No, malo uoči dva mogli ste vidjeti egzodus uobičajene klijentele subotnje Rive - dugonogih ljepotica - koje su očito procijenile da će na Torcidinu skupu biti mahom luzeri oko kojih se ne vrijedi truditi. Na koncu, Riva je bila puna ljudi svih generacija i klasa, od umirovljenica sa šalovima, tata s djecom, pa do klasičnih navijača izbrijanih na milimetar s daleko najpopularnijim četveronošcem na prosvjedu - rotvajlerom. Moja žena vidjela je hrpu svojih studenata s Filozofskog, ja pokojeg svoga s umjetničke akademije, a eko-aktivisti i anarho-ljevica bili su pomiješani s izbrijanim ljubiteljima Joea Šimunića i doajenima crne kronike.

O sadržaju mitinga ne mogu reći ništa jer je razglas bio očajan, ali kad sam vidio Benjamina Perasovića kako naširoko izlaže agendu politbiroa, izgledao je načas kao neki mladi marksist iz Chiapasa. Veteran kratkog fitilja Ivo Bego bio je pak centralna zvijezda programa. Još do prije šest mjeseci žilavi je starčić valjda vjerovao da će umrijeti u tišini i biti ispraćen s tri-četiri pristojna, ne prevelika nekrologa. Da mu je netko tada rekao da će za šest mjeseci biti zvijezda masovnog mitinga…

Ukratko, “huligani” su se u subotu predstavili kao neobično heterogeno društvo.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...