Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

zavrsio. svidja mi se. druga sezona josh vise od prve. mislim, totalni je trash, na momente je toliko sapunjavo da je to strasno, ali sve u svemu vrhunska zabava. samo su mi finala obje sezone pomalo razocaravajuca. prvo, sa onim kezmanolikim ubicom, nekako sam ochekivao da ce biti neka veca prica iza toga, a ne samo mrznja prema vampirima. a finale druge... tja, mozda i najlosija epizoda u sezoni. ipak, bilo je kul vidjeti evan :wub: [trach: evan i alexander skarsgard su u vezi, i to je skroz ok]spica je nesto najbolje ikad. uz spicu za carnivale.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 7 months later...
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...
necu da sudim ali bojim se da ce biti ponavljanja
Odlicno! Kada mi se neki sladoled dopadne, ja ne trazim drugi nego opet isti taj smile.gif
Link to comment

dobra prva epizoda.Jason: "There's a certain amount of pussy overflow you're just gonna have to get used to dealing with" :lol:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

A da li je neko primetio koliko je loše snimljena scena kad su Pam i Lafayette u špajzu i kad ona njemu daje V juice!... Tačno se vidi kako se on okreće, ''namešta'' da ga ona napadne... <_< Da ne kažem, kao Sam-ov san o Bill-u nema veze s mozgom, a kamoli sa serijom!.. <_<

Link to comment
Da ne kažem, kao Sam-ov san o Bill-u nema veze s mozgom, a kamoli sa serijom!
kako nema? ja sam se bash plasio da ce propustiti da to urade. mislim, kad vec sookie masta o eriku, logicno je i da sam ima snove o billu
Link to comment

Verovatno je tu Alan Ball reflektovao™ neke svoje vlazne snove. Uostalom, mora se misliti i na deo publike (u slucaju true blood to bi bili Ivan i freak) kome je to bilo sexy. :D A mozda ima i u knjigama, pojma nemam, nisam citao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...