Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako serija odmiče, sve više i više dobijam želju da udavim Sookie sopstvenim rukama.Pritom, verujem da će do kraja serije kriti kako je ona davno izgubljena unuka Nikole Tesle.

Link to comment
Radnja se bas razvija siroko ocekujem do kraja bar 5 mrtvih vampira ako ce to biti videcemo.(Tipujem na magistra) Inace Dzesika je :wub:
Russell Edgington i Magister su taaako viđeni da najebu. Ovog prvog će, logično, da rokne Eric :)
Link to comment

Gledao malopre 6. epizodu i nije lose ali Suki stvarno pocinje da se ponasa kao retard. Aj kad odgleda jos neko da iskomentarisemo necu ovako sam da pisem.

Link to comment
Gledao malopre 6. epizodu i nije lose ali Suki stvarno pocinje da se ponasa kao retard. Aj kad odgleda jos neko da iskomentarisemo necu ovako sam da pisem.

Kralj oce da ovlada svetom ocito ali Erik ce ga skembati. Verovatno je neka vampirska asocijacija slicno pokusala i u WW2. Vec su pomeuli Adolfa ako dobro cuh. Tu ce pasti i objasnjenje ove veze za koju Filipenko pita. Suki ce verovatno instinktivno upotrebiti onu svetlecu foru te je ona spodoba nece raskomadati. Satvise, verovatno je to neka moc koja ima ekskluzivne atrbute kad su vampiri u pitanju. Sve u svemu, spodoba je vidjena da izleti na Sunce i isprzi se. Dzejson se zacopao u ono nesto sto cenim da je neki novi oblik zivota. Tara nije ubila Frenkija jerbo ga nije probola, a vugla ce da se samosanira. Najvise me zanima kako ce Erik da ubije Kralja ako je vec Kralj dovoljno mator cale da mu bude. Ne bih iskljucio mogucnost ni da je sve to neka Kraljeva igra.

Link to comment

Bas to i ja mislim,mada mislim da kralj ipak pamti Erika i da ga zavlaci ali da ce ga ovaj nekako skenjati. Za Taru i ja mislim isto ali ostaje pitanje ko ce ubiti ovog njenog psihica. Sad mi nekako i dolazi da ce pojaviti magister i pobiti govna :)

Link to comment

Bas to i ja mislim,mada mislim da kralj ipak pamti Erika i da ga zavlaci ali da ce ga ovaj nekako skenjati. Za Taru i ja mislim isto ali ostaje pitanje ko ce ubiti ovog njenog psihica. Sad mi nekako i dolazi da ce pojaviti magister i pobiti govna :)

A šta ceniš, šta je Suki? Negda na netu videh krajičkom oka da je u pitanju neki rehumanizator vampira. Zato se i zaljubljuju u nju konstantno. Takođe, njena sestra od nečega je radila na dvoru kod kraljice, tako da verovatno kraljica zna o čemu se radi i verovatno je kraljica poslala Bila prvobitno da je prati, a onda se on zaljubio i tako... Mora biti da je Bil ipak u početku bio na zadatku, jer zašto bi držao njena dosijea? (njene dosijee :unsure: padeži? help!)

Link to comment

Nemam pojma nisam po netu jurio nista lepse mi ovako da gledam.Njena moc ne utice samo na vampire seti se da je i onu boginju iz druge sezone na isti nacin odbacila kad je ova pritisla. A ova nova Dzejsonova sigurno ima neku opasnu moc :) Sumnjivo mi to sto je verenik nije nista pitao kad je Dzejson otisao jer je onaj pravi prototip brdjana.

Link to comment

Nemam pojma nisam po netu jurio nista lepse mi ovako da gledam.Njena moc ne utice samo na vampire seti se da je i onu boginju iz druge sezone na isti nacin odbacila kad je ova pritisla. A ova nova Dzejsonova sigurno ima neku opasnu moc :) Sumnjivo mi to sto je verenik nije nista pitao kad je Dzejson otisao jer je onaj pravi prototip brdjana.

nesto se brinem da je dzejsonova neki weredog (kerodlak?) i da se ona i njen verenik sibaju na borbama pasa sa merlotovom mamom. ako je tako, smarace nas tuzna prica o rasturenim porodicama, uceveljenim devojkama i jadnim kucama do kraja sezone.

Link to comment
Kako serija odmiče, sve više i više dobijam želju da udavim Sookie sopstvenim rukama.Pritom, verujem da će do kraja serije kriti kako je ona davno izgubljena unuka Nikole Tesle.

vila (iz prosle epizode :isuse: ) i unuka lincolna. sve je tu: gradjanski rat, lincoln se (kao) lozio na natpriorodno. bas je bila krs epizoda, uprkos krvoprolicu.

Edited by paculla
Link to comment
  • 2 weeks later...

Odlična fotka u spojleru koji ne valja otvarati ukoliko ste jedan od 99% korisnika ovog foruma koji poseduje ozbiljno radno mesto u ozbiljnoj kancelariji ofisu u ozbiljnoj korporaciji:

post-965-12820869683761.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...