Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Suki ima tuki ;)Meni samo nije jasno šta taj Russell, kao jedan od najstarijih i najmoćnijih vampira, traži u tako nekoj Vukojebini Donjoj u Misisipiju, umesto da sedi u nekom Parizu ili sličnom mestu gde ima struje i tople vode.

Link to comment

To je kao naša Vlaška. Samo što je malo vlažno. Svi zmajevi, ale, bauci i karakondžule tu prebivaju i osećaju se kao u svojoj kući.Btw, treća sezona mi je prilično slabija od prethodne dve. Možda zato što je gledam iz nedelje u nedelju, umesto svaki dan po epizodu, pa se malo razvodni...

Edited by McCabe
Link to comment

I jeftini kvadratni metar, verovatno.Ma sad im se otvorila dizna - svake dve epizode će da ubace neko novo mitsko biće za koje do sada niko u seriji nije ni čuo. Ili je poslednji put čuo za vreme WW2, tipa Ljotićevaca. Fakat fale još samo četnici i Evoksi. Ili je to isto?

Link to comment

Dlakavi su, tako da - da. A i Evoksi su neke pite spremali, beše? :unsure:Uglavnom ovi werepanteri su kompletna budalaština al ajde...I da, skandalozan je promašaj šanse da se sa vamprima i SSom napravi nešto mnogo gotivno...

Edited by McCabe
Link to comment

poslednje dve epizode prilicno lose. mnogo ga bre razvlace. ako ne naprave season finale da jebe i oca i majku, upropastice skroz trecu sezonu. mada se slazem da je treca najlosija (bar za sada :D ).

Link to comment

meni je ova sezona do prosle epizode bila super, bolja od druge. prosla epizoda je, pak, bila krsh, a ova nesto bolja. sad ima gomila novih stvorenja, ali valjda je tako i u knjizi..sve u svemu, meni je i dalje zabavno, samo josh kad bi ovu djejsonovu pumodlakinju ubili...

Link to comment

Eto odgledah i to finale sezone.

Istina, nadao sam se većem prasku.Iz epizode u epizodu ova Sooki me sve više i više nervira (i iz epizode u epizodu je sve ružnija, upade mi u oko).Nervira me i to što odjednom nema ljudi, svi su "nešto" (except for Jason Stakehouse, he's just a dumb ass).Jedva čekam da u sledećoj sezoni saznam da je Bill bio u jedinici Kapetana Dragana, pošto otkrivanje njegove pozadine lagano sve više vuče na tu stranu.Eh da, palo mi je bilo ranije na pamet i to da svi ovi vampiri nose svoja originalna imena (Goderik, Erik...) - jedino mi ovaj Rasel smeta, jer ima 3K godina, a nešto sumnjam da se iko tada zvao "Russell" - ako se ne varam, kao ime (a ne prezime) počinje tek u 19. veku da se koristi. Međutim, njegovo poreklo postaje ovde jasno kad je krenuo u bitching, progovorio je na nemačkom. How fitting.

Link to comment

season finale neubedljivo. :( slazem se sa batom da sookie u poslednje vreme prilicno ide na ganglije.

nadam se da je one vile nikada nece vratiti.

stalno prenemaganje, te volim te bille, te bezi iz moje kuce, te moramo da pomognemo ericu, te mrzim sve vampire, bas nervira. i da, definitivno nesto kuvaju sa billom za sledecu sezonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...