Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 months later...

Sve skinuo i sve odgledao u roku od mesec dana. Ja generalno ne gledam te filmove/serije o vampirima, wookodlatzima i slično, ali ovo me se dojmilo. Glavni minus, naravno, Ana Fakin Pakin. Zašto je ona morala da igra glavnu ulogu :( a i lik Sookie mi je opasno otišao na ganglije do kraja 3. sezone. Štajaznam, priča je ok, uz neka manja, ali podnošljiva smaranja. Meni onaj politički deo tipa american vampire league (očekivano) zanimljiv. Jessica ili Pam...ipak bih trebao biti nešto više od "human" da bi se mogao odličiti... :D

Link to comment

Hteli su da Suki bude mačo čik, ali ona ima hrabrost Supermena, muda Čaka Norisa, skil Džeki Čena, msm, mnogo je jbt.Crnkinja što glumi Taru ubedljivo najbolje glumi, ime ne znam /neću da pogledam, pa prepišem, pa kao znam/.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • 4 months later...
Još 5 dana :) :) :)
Mislio sam da ce ici na HBO Adria, ali nista od toga. Znaci opet moramo da krsimo autorska prava...Jel emitovana prva epizoda nove sezone?
Link to comment
Jel emitovana prva epizoda nove sezone?
noćas će, po našem vremenu.nego, ja se uopšte ne sećam šta je bilo prošle sezone i kako se završilo...
Link to comment

Bil je zacementirao Rasela, i neuspešno zacementirao Erika koji se pojavio i rekao Suki da je ona bila Bilov zadatak i onda je Suki otišla sa svojim sestrama vilama na neko svetlucavo mesto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...