Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Pa dobro, ali neretko se zombi filmovi završavaju potpunim gruesome unhappyendom. Prvi Romerov... u stvari praktično svaki Romerov, ali prvi nosi baš mračnu konotaciju o besmislu preživljavanja. Remake Dawn of the Dead je isto završen prilično beznadno... Kad god zombie flick ima neki pozitivan kraj, kao npr. 28 Days Later, to uvek deluje jako isforsirano i glupo.

Slazem se, ali narodni obicaj je da se ostavi nekakva nada. U svakom slucaju, odlican kraj.

Inače, jedna stvar koja me nervirala i u Dead Set a i inače u podžanru je činjenica da iako ujed nosi momentalnu i neizlečivu zarazu, kupanje u krvi zombija i prebiranje po njihovim utrobama ipak nikad nikog ne zarazi.
Pa dobro, tu moze da se iscupa objasnjenje kako te virus radi kad ti udje u krv. U tom slucaju bi morao da budes ugrizen.
Najbolja stvar oko Dead Set je to što me je gledanje nateralo da konačno uzmem i pročitam The Walking Dead koji mi stoje download folderu već poodavno.
Da je to jedini benefit, vredelo bi. Najbolji strip koji trenutno izlazi ne treba da cami po zabacenim folderima necijeg hard diska.
Ala smo istrolovali vampire... sve u duhu sabornosti, kao da je ovo neki objedinjeni undead topić. :P
Parafraziracu Ed Vuda kad mu je, po legendi, jedared pao kompletan set na snimanju, a ljudi predlozili da se scena snimi ponovo: "Kao da ce ovo neko gledati".
Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da je to jedini benefit, vredelo bi. Najbolji strip koji trenutno izlazi ne treba da cami po zabacenim folderima necijeg hard diska.
Uh, ala ti to velikodušno deliš zvanja... recimo, najbolje naslovne stranice (attachment), ali najbolji strip... ne znam, TWD jeste odličan i jako zarazan (pročitao sam svih 50-ak epizoda bukvalno za jedan dan), ali nekad ima neobjašnjivo amaterski napisane dijaloge. A i radnja se razvija u najboljem idimidođimi maniru.Meni nekako zombie apocalypse i nije naročito stripičan zaplet, teško je održati tu atmosferu na duže staze. Dead Set ima samo 5 epizoda, ali da je recimo rastegnuto na deset, rasplinulo bi se sve u roku od odmah.
Link to comment
Uh, ala ti to velikodušno deliš zvanja...
Ne, ja to tvrdim od nekog 20og - 30og broja. Proveri tamo na topicu "Stripovi". U zadnje vreme mozda malo rekonsiderujem taj stav, ali i dalje ne vidim dostojnog naslednika titule best of our time. (ovo uzmi sa rezervom, jer neke stripove koji i dalje izlaze smatram stripom nekog drugog vremena. Hellblazer, npr.)
Link to comment

posto sam vas ja navukla na deadset, ne smem da se bunim protiv trolovanja, ali sad se vracamo na izistinsku krv.pa ova deveta je totalni spektakl.samo se brinem da mi se tara ne navuce na njegovu satro dobrotu i uozbilji kres semu. valjda ce ova grejs dzons iz trejlera u mocvari da joj procisti mozak.a seks, sve iju, iju.jos da vidim ajsmena u akciji, i srce ce mi biti na mestu.nego, pretpostavljam da ce i ovo ici po klasicnom hbo receptu, 12 epizoda u sezoni. malo sam listala na amazonu knjige koje su inspirisale seriju, dosta je to bezveznjikavo, ono tinejdz/mejnstrim hororcici sa malo juznjackog seksa.mozda bolje da se zaustave na dve, tri sezone max.

Link to comment
To pitanje je pogrešno na toliko nivoa, da ne želim da ga dalje komentarišem :D
Smug bastard.Apotekarice, ako skidaš sa nekih torenata, onda je običaj da sporo ide dok god ima mnogo više leechera nego seedera. Tj. obično brže ide kad su epizode malo manje nove. Ako skidaš odnekud sa weba, onda je potpuno svejedno.
Link to comment

:D fala ps. mozda postavljam glupa pitanja, ali za mene su ovi torrenti potpuna novost u zivotu i da nemam adsl i visak slobodnog vremena u poslednjih par meseci, verovatno se ne bi ni latila djavolje rabote. Tako da sam u odsustvu nekakvog "torrents for dummies" vodica pojedine stvari dokacila, a neke vaistinu i nisam. A prethodno pitanje je bilo iskustveno - epizode izvesne druge serije koju pratim skidam sedam dana posle emitovanja, i gotove su ocas posla. Pa mi nije jasno zasto True Blood odugovlaci, kad je otprilike isti odnos s/l kao i kod te druge serije.

Link to comment

Tako je uvek u početku, kada neki torrent tek izađe pa svi navale. BTW odgledao epizodu 10 - it gets better and better. Oduševilo me je pojavljivanje dva glumca iz jedne od najboljih serija ikada.

Serija je Homicide: LOTS, a glumce neću da navodim ni u spojleru :)

Link to comment

sta bi, sto se zamrli svi?ova epizoda (11) da se i nista nije desilo, bila bi najbolja zbog Misel :wubwub:sad joj se opet vidi onaj mladez, nije sakriven kao u galaktici.muceni dzejson ne moze ni da se izdrogira ko covek.nesto pocelo da mi se muva po glavi da je serif onako, neobicnjikav. nije ko sobotka, pravi tupavac-bundzija od detektiva.i jel da da je spica najseksija od svih serija do sada? eros i tanatos na jednom mestu, idealno.i ako neko jos nesto bude brbljao lose o tari, 10 posto vorna.

Link to comment
muceni dzejson ne moze ni da se izdrogira ko covek.
obuzdavam nadu da ce ga sve manje i manje biti ubuduce, posebno sto je uklonjena ona njegova nesnosna pishopatkinja, pa kapiram da nemoz obe zelje da mi se ispune odma :unsure:
i jel da da je spica najseksija od svih serija do sada? eros i tanatos na jednom mestu, idealno.
:wub:
Link to comment
i jel da da je spica najseksija od svih serija do sada? eros i tanatos na jednom mestu, idealno.
špica je fenomenalna, šteta što sve što posle sledi nije na istom nivou. što se mene tiče, mogla je još prva epizoda da se završi odmah posle špice, manja je šteta...
Link to comment

mnogo si ti zahtevan, bre :-Di dalje mi je kul ono sto mi je od pocetka kul: stalno na ivici parodije i ozbiljnosti, fine su mi sve one tripicne tipicne stripicne bolovske scene a sad kad je tu misel forbs, nista me nece spreciti da gledam i dalje.u moru svega sto se pojavilo u tzv novoj sezoni, verna sam jos samo fringeu i ovome. sve ostale serije, bilo da su premijere, bilo da su nastavci, ne drze me uopste (ne racunajuci californication i life sa kojima kaskam) dobro, i colbert report/bill maher/daily show, ali to se ne racuna.saker sam za lujzijanu i takve sredine, sta cu.ionako uskoro kucka sat za pocetak retrospektive losta.

Link to comment
saker sam za lujzijanu i takve sredine, sta cu.ionako uskoro kucka sat za pocetak retrospektive losta.
Prikladno topiku, Sucky si za Luizijanu. :) (Ali stvarno, ne pamtim da sam gledao seriju u kojoj se glavni lik gluplje zove. Znam da se ne piše baš tako, ali ipak.)Ja posramljeno & krišom bacim pogled na Lost koji ide na Foxu, sad su na pola druge sezone... uskoro bi kvalitet trebalo da krene nizbrdo i to strmoglavnom brzinom, tako da će ovo biti sasvim dovoljno retrospektive za mene.Inače, preporučujem ovu epizodu South Parka za vampiroljubitelje među nama.1214.jpg:P Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...