Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

lrd, kako jedini? ljudi na netu ridaju :D

58201214689730856133720.jpg

Čoveče, koliko nivoa gejštine. :D

Vrlo je verovatno da ce prica sa Merijen biti zavrsena ove sezone. Procitao sam negde da ce Michelle Forbes napustiti seriju. Gotovo je isvesno da ce Evan Rachel Wood dobiti arc, mozda i pre zavrsetka ove sezone. Igrace vampirku...

Meni je to otprilike bilo jasno i pre ovoga. Mislim, sve se kreće u tom pravcu - ona gubi živce, postaje sve brutalnija, atmosfera je sve napetija. Dakle, ili će se ona, što bi rekli u vojsci ili igrači Kantera, rešiti ili će ceo grad da postane grotlo greha.

Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta ces, razilaze nam se ocekivanja..sama premisa otvara toliko mogucnosti da bih se jako smorio ako bi se zadrzali na tom pocetnom fitting in/problemi manjina konceptu. jer ipak su te manjine predstavljene u vidu prezajebanih, vecnih, i ludacki intrigantnih bica. dozirano a efektno politicarenje mi je sasvim okej, poput suicide bomber fanatika....
Errrm... nisam rekao da je to trebalo da bude tema serije i da sad gledamo Vampire Pride povorke, probleme sa radom u četvrtoj smeni u Burger Kingu ili vampirski zakon u Los Anđelesu, nego da je to autiranje vampira bila zanimljiva pozadina na kojoj se moglo graditi u n različitih pravaca. I s obzirom da je u pitanju isti tip koji je radio Six Feet Under, očekivao sam u tom stilu dobru seriju sa interesantnim bekgraundom, koja je ipak sa nogama na zemlji (u poređenju sa ovim kuda je serija otišla). To ne mora da isključuje intrigantnost likova ili dobru radnju/glumu. No, onda sam skontao da se radi prema knjizi i da tu nema preterano vrdanja.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jao, Bože...U šta se ova serija pretvorila. Nisam mnogo krizirao dok sam bio na putu, ali sada sam pojeo poslednje dve i nemam reči. Voleo bih večno da traje i samo da je gledam.Ali, na toliko nivoa. Uh, ko će sada da čeka dve nedelje do finala sezone.

Link to comment
pocinju da mi se javljaju bezobrazne, hm, ideje u vezi s erikom :mellow:
Tek sad? Ja sam došao na ivicu da preispitam svoju seksualnost. :D
btw. dal je iko primetio da se onaj vampirski hotel zove carmilla? :)
Ja uopšte nisam skapirao da je to easter egg, već da su vampirski hotel nazvali vampirskim imenom.
Link to comment

I meni je finale sezone bilo nekako antiklimaktično.

Lepo su sredili Merijen, ali mi je ta struktura epizode da se glavni problem reši za 10 minuta, 40 se kao zatvaraju sporedne priče i pet minuta se pravi zaplet za novu sezonu...malo bezveze. I nekako mi neinspirisano deluje ova epizoda, kao da je malo otaljano. No, ništa prestrašno. Prestrašno je što se u poslednje dve epizode Džesika pojavljuje tačno minut. angry.gif

Zna li se kada počinje treća sezona?

Link to comment
  • 2 weeks later...

pogledao 11 epizoda, spremam se da odgledam finale, prije fudbala :)svidja mi se, dosta vishe nego sto sam ochekivao. iako ce mi i posle ove serije vampiri ostati krajnje nezanimljiva tema, serija je bash zabavna. jes malo jeftino sto se cijela pricha okolo prihvatanja vampira desava na jugu, jeste anna paquin uzasno antipaticna [kao i josh par likova, povremeno - npr ova meni nova crvenokosa kokosh koju je bill transformisao u vampira], ali sve u svemu bash je zabavno. plus michele forbes, plus lizzy caplan :wub:, a kako prochitah i evan rachel wood :wub: u drugoj sezoni.a fino je vidjeti i sobotku i icemana.najkulji lik mi je tara. i sookie's brother :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...