Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

Otidji ti kod usnog prvo.

 

Jutros je na Olimpu bilo ljudi vec nesto posle 08, izgleda da su mnogi dosli da se rashlade (ali i dalje je bilo mesta za plivanje - posto svi to rade).

Jedino sto im oni vodeni masazeri ne rade, barem nisam do sad ni jednom videla da su pustili u tom jutarnjem terminu.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Otidji ti kod usnog prvo.

 

 

 

ma naravno..ali dok cekam termin kod izabranog lekara,da bi me poslala kod usnog a koji je zakazan za 14dana :/, caskam i razmisljam o opcijama jer nikada nisam imala problema sa usima i nemam pojma sta ide :)

Link to comment

Pretpostavljam da bi i hidrogen radio, mada za sada imam iskustva samo sa alkoholom (nisam dalje eksperimantisala). :) Verovatno bi bilo koje sredstvo kojim se može dezinfikovati ušni kanal vršilo posao, sve dok ne postoji neka underlying bakterijska/gljivična infekcija koju onda treba prvo tretirati lekovima koji su za to namenjeni.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Koji bazen preporucujete za rekreativno plivanje u Beogradu? Termini popodne ili predvece. Gledao sam na netu cifre su oko 300 dinara za pojedinacnu kartu, a na domacim bazenima dugo nisam bio pa ne znam kakve uslove nudi koji i da li je svejedno na koji odem.

Hvala

Link to comment

Zavisi od lokacije gde radiš/živiš. 25 maj je u principu super, ali su mu termini malo glupi za ljude koji rade. Taš ima dobre termine, ali je raspad. 11. april bi trebalo da je dobar, ali tamo nikad nisam bio. Ni za DIF ne znam ništa.

Link to comment

pinki je bio katastrofalan, 11i je super, a mislim da su mu termini od 7-9 i 17-19 radnim danom, ova jutarnja je bila 350din u cenu je uključen džakuzi ili sauna, nešto od ta dva.

Link to comment

DIF je manje vise slican Tasu (star je, voda je okej, u toaletima smrdi), jedino sto je karta jos skuplja i nosenje kapice obavezno za sve. Imaju i bolje tuseve. Zapravo losiji tusevi od Tasa se ne mogu zamisliti tako da to i nije neki kriterijum ali moze covek posteno da se istusira posto su odvojeni i sa zavesama. Imas odvojene zenske i muske svlacionice sa tusevima a ima i onih koje su za jednu osobu, ne znam od cega zavisi gde te upute, mene ponekad pitaju gde bih radije. Za plivanje je super kad nema guzve, bazen je uzan ali je duzina 25m, taman za nas rekreativce. Mislim da u cenu karte za redovan termin (koja je 500-600din) ulazi i sauna. Pogledaj na sajtu ili nazovi, mislim da imaju gomilu termina ali opet je to preskupo, pogotovo za ono sta pruza.

 

Link to comment

Na DIFu ti prvi put pozajme njihovu ako nemas a onda te drugi put vec gledaju popreko. Rezultiralo je time da svi nose kapice, bakice koje plutaju nose one za tusiranje.

Na Tasu nigde ni ne pise da je preporuceno nosenje kapice te uglavnom skoro niko ni nema. Na Olimpu..pa kapiram tamo da dodjes blatnjav skroz - ne bi ti rekli nista posto se niko ne brine ni o cemu. :isuse: Za ostale bazene ne znam.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

da,kiwi to nije los savet..a hidrogen?jel bese od 3%?...imaju i one neke kapi za usi oto-aqua-nesto na bazi hidrogena i kiseonika ali one posle otvaranja traju samo 6meseci pa nisu bas izdasne sto se toga tice..

 

ja vec dugo imam takav problem.

 

kod mene je stvar u tome sto imam povecano lucenje usne masti, sto dovodi do toga da otezava (sprecava) oticanje vode iz uha. redovno koriscenje tj ispiranje usne duplje 3% hidrogenom je potpuno resilo problem, inicijalno. e sad posto mene mrzi da to radim stalno, obicno sacekam da se problem ponovo pojavi, pa onda nekoliko dana ispiram usi i problem nestane.

Link to comment

Zapravo losiji tusevi od Tasa se ne mogu zamisliti

 

 

bila sam pre tri, cetri nedelje na tasu u unustrasnjem bazenu. tada su renovirali tuseve, do sad su sigurno gotovi :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...