Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

  • 2 months later...

Bio ja sa drustvom pre mozda 10ak dana na Belom kamenu, nekom vestackom jezeru na 20ak kilometara od Mitrovice. U pitanju je valjda kamenolom iz kojeg je neka firma davno izvlacila neki materijal a onda je dole probilo i izbila voda pa kazu da je to sad duboko stotinak metara. 

 

AKL2012_032.jpg

 

Naravno, postoji znak upozorenja da je kupanje zabranjeno ali je mesto jako popularno medju ovdasnjom rajom. Elem, mi tad preplivali sa ove desne na levu stranu a kad smo krenuli nazad, na pola nas savatala jaka kisa pracena vetrom i ledom, i to povelikim. Kao neko ko pliva od pre par godina i to samo zenski i u stajacoj vodi, moram priznati da mi nije bilo svejedno i da mi se skratio dah. Nije bilo ni blizu opasno kao onda na nasoj plazi, kad sam bio gotov, ali sam imao trip da necu izgurati do kraja... medjutim, uspeo sam lagano. Cak sam napravio i jedan bezobrazan fazon zbog tog vetra koji je duvao i bacao nam kisu po facama, sto znaci da sam zapravo bio opusten... uglavnom, ziv sam, jeeeeeej!

Link to comment

molim te, zli, nemoj vise u ovakve avanture dok ne utvrdis plivanje, pliz, pliz. ucini to starijoj zeni koja zna znanje :D

 

 

nego, 25. otvoreni radi od 9. nema nikog. raj na zemlji. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...