Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

danas bilo tek par plivaca. tinejdzeri za vreme raspusta ne izaze iz kuce pre 11.

na 25. karta je 300. mesecna 4000. 

 

Na Olimpu je cena mesecne krajnje korektna - 2500din, ali ova redovna od 250 je zapravo 300 ako dodas jos 50 za kasetu u koju stavis kljuceve od kola ili slicno. 400din za jutarnje plivanje je cist bezobrazluk.

Shvatam sad da nisam bila na 25. ni jednom na otvorenom, moram ispraviti to ove sezone :)

Link to comment

jel bio neko ovih dana? ima li gužve? ja bih sutra tokom dana ili na taš pa da platim i unutrašnji za isplivavanje, ili na 25. maj ako nije previše krcato, pošto nema više unutrašnjeg.

 

edit: 

 

 

SRPC "Milan Gale Muškatirović" vas sa ponosom obaveštava da je osnovcima i srednjoškolcima omogućen besplatan ulaz uz đačku knjižicu svakog ponedeljka i srede.

 

Dakle, Taš. Ili možda Olimp, ali nikad nisam bila tamo. 

Edited by tazza
Link to comment

ma 25. nema nikog od 9 do 11. od 11 nahrupe tinejdzeri. ponedeljkom i sredom je ulaz za njih besplatan, i tim danima pocnu da ulaze na bazen vec oko pola 10. no, slabo plivaju, tako da za plivanje nije guzvanjac.

ako mozes da dolazis na bazen od 9, plivaces na miru. 

 

jednom sam bila na olimpu. tamo je ko u japanu.

 

china+crowded+pool+-1.jpg

Edited by darling
Link to comment

ja idem na tas spoljasnji poslednjih sat vremena, od 5:45 do 6:45, uglavnom do tad deca odu i ne bude ni 10 ljudi u vodi, plus je posle 4 200 dinara. Dok je unutrasnji pre 4 450 a posle 4 350.

Moze lepo da se pliva

Link to comment

Mnogo kasno ležem, pa i ustajem, tako da ću dok ne sredim bioritam, najverovatnije taš posle 4 (mislim da su u tu cenu za unutrašnji uračunata oba, zar ne? ulazi se na spoljašnji, nisu ih potpuno razdvojili?), a 25. maj noćno. E da, hvala! :)

Edited by tazza
Link to comment

Na Olimp je najbolje ici na jutarnje koje je 07-10 i koje je skupo, ali ujurih neke kupone za 280din te koristim njih. I isto pred kraj, od 17-18h mozes otici komotno, nece biti velika guzva vise, deca uglavnom vec odu. Plus za Olimp i 25. maj je sto imaju one masazere u vodi pa mozes malo da izmasiras bolne tacke na ledjima :)

 

Ja ne bih placala Tasu tih dodatnih 150din za unutrasnji bazen, mislim da im je to vrhunac drskosti.

Link to comment

Mnogo kasno ležem, pa i ustajem, tako da ću dok ne sredim bioritam, najverovatnije taš posle 4 (mislim da su u tu cenu za unutrašnji uračunata oba, zar ne? ulazi se na spoljašnji, nisu ih potpuno razdvojili?), a 25. maj noćno. E da, hvala! :)

 

potpuno su razdvojeni, osim kad je loše vreme

Link to comment

ja idem na tas spoljasnji poslednjih sat vremena, od 5:45 do 6:45, uglavnom do tad deca odu i ne bude ni 10 ljudi u vodi

moram da se ispravim, juče je bila tona ljudi, baš sam se razočarala.

zato danas radi unutrašnji, a moćiće da se pliva i u spoljašnjem ako ne bude padala kiša, i neće biti previše ljudi. živelo  loše vreme.

Link to comment

da, bila sam i ja juče, od 17 do 18:30, katastrofa. mada i ne bi bilo toliko strašno da se ne načičkavaju svi uz ivice. a i nešto mi je postao 25. maj draži iako mi je dalji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...