Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

  • 1 month later...

nemam pojma gdje da pitam.

 

imam komad zlatnog nakita koji bi da zamijenim za nesto nosivije. 

u kojoj zlatari bi takav aranzman bio iole isplativ, a da u ponudi nije samo arapsko-zuta nijansa i totalno kic dizajn?

Link to comment
54 minutes ago, morgana said:

nemam pojma gdje da pitam.

 

imam komad zlatnog nakita koji bi da zamijenim za nesto nosivije. 

u kojoj zlatari bi takav aranzman bio iole isplativ, a da u ponudi nije samo arapsko-zuta nijansa i totalno kic dizajn?

Menjaj kod @Svaroga za puške.

  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, morgana said:

nemam pojma gdje da pitam.

 

imam komad zlatnog nakita koji bi da zamijenim za nesto nosivije. 

u kojoj zlatari bi takav aranzman bio iole isplativ, a da u ponudi nije samo arapsko-zuta nijansa i totalno kic dizajn?

Ako misliš na varijantu da ti od tog tvog komada zlata naprave nešto drugo, Sestre Vitanov (u Vasinoj) su imale te “staro za novo” akcije. Mislim da vredi da ih pitaš, jedino što ne znam da l tu ima nekih lista čekanja, ranije ih je bilo jer one i ovaj regularan nakit prave “po želji”. Ja nisam imala živaca za sve to pa sam sve što mi se nije sviđalo i što sam skontala sa neću nositi prodala (u zlatari u Mekenzijevoj) pa kupovala novo.

 

edit: inače Sestre Vitanov su poslednjih godina onako, dosta skupe, mada meni se mnogo sviđa njihov dizajn. Ali uglavnom uspevam da nađem mnogo povoljniji nakit koliko-toliko slican onome što one rade, u zlatarama van Bgd (u Novom Sadu, recimo: Žika & sin, Jewelry Doro, Zlatara Janković…). Ali ne znam kako bi se sa njima dogovorila za taj aranžman da ti naprave nešto drugo. Jedino da odvojiš jedan dan, sedneš na Soko pa da vidiš na licu mesta. Hvala Vučiću!

Real Housewives Drinking GIF

Edited by Patty Lee
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, slepa živana said:

begi trauzers

Baggy nisu obavezno siroke kod clanaka, mogu i da se suzavaju.

Ovo su wide leg, dugacke, idu preko cipela (a tu su dve vrste, uske ili siroke u struku i bokovima)

Link to comment
  • 3 weeks later...

da li neko zna prodavca starih magazina sa dobrom ponudom burdi iz '90ih ili koju godinu novijih?

 

u podzemnom prolazu na terazijama prije par dana ponuda je bila fenomenalna ali ja nisam imala kes, danas odem ali nema ni trecine, naravno.

 

nove burde me ne zanimaju, beskorisne su.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...