Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

20 minutes ago, morgana said:

evo bas gledam, jos akcije nisu pocele, sacekacu par dana da vifim koliko ce kostati

Mislim da je ta marka precenjena u Srbiji i zato drze cenu. Ko zna koliko jos ima dobrih u tom rangu i boljih. 

Samsonite je stvarno odlican, rucka, tockici, sve. Moj je veliki, za prtljag. Sledeca mi je kupovina kabinskog, imam neki jeftini 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, I*m with the pilots said:

Mi imamo jedan Rimowa kabinski, super lak i dosta izdrzljiv, rajsferslus mu je super, ali je cena da se ubijes. Uvek zaboravim da pitam muza koliko ga je platio, inace je star oko 20 godina. Sad su im kabinski izgleda 700 evra. :rolf::ph34r: Nas doduse nema tu bravu kao ovaj na slici i sigurno nije od istog materijala posto vidim da pise da je ovo sad "prvi kofer od _____ materijala"

https://www.rimowa.com/de/de/luggage/colour/brown/cabin/83253731.html#start=1

 

djeluje odlicno ali mi je preskup. upravo te inovacije s materijalima (a oni se brzo sire kroz industriju) me navode da kupim dobar kofer ali da ne idem bas do legure titanijuma i kriptonita za mnogo stotina eura :D

 

 

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

i prvo pravilo, kofer mora biti najdrecavije moguće boje

 

oči da bole

 

tako sam ranije uvijek birala ali sad necu, uzecu boju koja mi se svidi i drecav tag ili dva, mozda i treger.

Link to comment
1 minute ago, Sandradjer said:

Mislim da je ta marka precenjena u Srbiji i zato drze cenu. Ko zna koliko jos ima dobrih u tom rangu i boljih. 

Samsonite je stvarno odlican, rucka, tockici, sve. Moj je veliki, za prtljag. Sledeca mi je kupovina kabinskog, imam neki jeftini 

 

ma da, mnogo sta je u srbiji precijenjeno, ponuda je relativno oskudna i sve dobro se percipira kao klasa iznad onoga sto objektivno jeste

  • +1 3
Link to comment
54 minutes ago, morgana said:

 

koji si uzela, cvrst ili mekani?

 

 

čvrsti, kabinski 

 

(imam neki njihov ranac iz nekog od prošlih života, selio me milion puta, preživeo sve što jedan ranac može preživeti, sem što je malo izbledeo skoro da nema tragova korišćenja)

  • +1 2
Link to comment

preko deset godina imam polipropilenske kofere veliki, srednji i dva kabinska različitih dimenzija i zadovoljna sam. izuzetno su izdržljivi na bacanje i habanje, lagani i elastični što je meni važno. prošli pola sveta i ništa im ne fali mada se veliki malo izgrebao.

bili su prilično skupi kad sam ih kupila ali imajući u vidu kako i koliko me služe to je zanemarljivo.

ne sećam se kako se zvala prodavnica u kojoj sam ih kupila, neka u ušću.

tako da je moja preporuka polipropilenski.

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, svashtabezneshto said:

 

 

čvrsti, kabinski 

 

(imam neki njihov ranac iz nekog od prošlih života, selio me milion puta, preživeo sve što jedan ranac može preživeti, sem što je malo izbledeo skoro da nema tragova korišćenja)

 

to je dobra preporuka, bas cu da pogledam u maksiju kako igledaju (u mom ih nema, ali sigurno cu ih naci u nekom vecem)

 

2 hours ago, beta kentauri said:

preko deset godina imam polipropilenske kofere veliki, srednji i dva kabinska različitih dimenzija i zadovoljna sam. izuzetno su izdržljivi na bacanje i habanje, lagani i elastični što je meni važno. prošli pola sveta i ništa im ne fali mada se veliki malo izgrebao.

bili su prilično skupi kad sam ih kupila ali imajući u vidu kako i koliko me služe to je zanemarljivo.

ne sećam se kako se zvala prodavnica u kojoj sam ih kupila, neka u ušću.

tako da je moja preporuka polipropilenski.

 

super, hvala, sjecam se da ima jedna starija prodavnica na spratu, a u prizemlju je od prosle ili pretporsle godine foklore, i oni imaju putnicki program, ici cu ovih dana da vidim

 

Link to comment

ako neko ceka snizenje u zari i massimu, citam da je vec pocelo za arapsko trziste pa se na uae sajtu moze provjeriti koji ce proizvodi biti snizeni.

jurim neke baletanke, 40% off, stavila sam ih u korpu pa kako bude. kod nas krecu u srijedu uvece sajt i app, cetvrtak prodavnice.

Edited by morgana
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 13. 8. 2022. at 18:19, notenoughreasonsforclaire said:

Gde da tražim peškire za plažu po beogradskim radnjama?

otvorim topik posle mnogo vremena i naletim bas na ono sto meni treba :)

odnosno, ne bas beograd, vise onlajn - kakva su iskustva sa vitapur/svilanit peskirima, ako ih imate? 

neverovatno, ali istinito - otkrili smo da smo izgubili peskire, najverovatnije smo ih zaboravili na nekoj sporednoj terasi u apartmanu u kome smo bili prosle godine. sve smo pretrazili, kuci nisu. bili su lepi i kvalitetni paleta peskiri, oni sto su sa jedne strane kao barsunasti, a sa druge frotirasti.

cini mi se da su svilanit kvalitetni, a ne preskupi?

Link to comment

Meni su za plažu obični frotirski Beneton ❤️ i dizajn ❤️ i trajanje i dimenzije, ali su obesno para u poslednje vreme, pa samo na sniženjima.

 

I ovi su super i lepi i praktični i  povoljni, ali nisu frotirski, već mikrof:

 

 

sivi-peskir-od-mikrovlakana-xl-110x175-cm.jpg.2f28d4a96be30d246a00206df0e447a1.jpg

 

 

https://www.decathlon.rs/peskir-od-mikrofibre/158653-16029-sivi-peskir-od-mikrovlakana-xl-110x175-cm.html#/demodelsize-254univerzalna_velicina/demodelcolor-8575277

  • Hvala 1
Link to comment

e, hvala, gledala sam benetton jos juce i zaljubilja se u par njih :heart:, ali za dva peskira da dam skoro 100e... ne ide.

na kraju sam kupila neka dva nemacka, zollner, u jednoj sumnjivo jeftinoj prodavnici sa solidnom robom kod nas, nesto sam pozelela da imam xl peskir - ovaj je 100 x 200. evo slika

 

 

A1gzGkq9mNL._AC_SX569_.jpg

Edited by Aleksija
  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...