Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

9 minutes ago, Patty Lee said:

Bijelo Dugme - Šta Ima Novo plays softly in the background :lolol:

 

to!

 

btw imam vrhunski zarin mantil od prije 7-8 godina, kao da je rang iznad toga sto jeste. materijal i kroj odlicni. nije balon svila jebiga ali gdje je vise uopste i ima.

 

odnesem ga nedavno u hemijsku cistionicu u francuskoj, neposredno iznad dusanove, da odstrane tragove psecih sapa s lijevog rukava. i ociste ga bogovski, nasmrde nekim jorgovanom i pocijepaju postavu.

zaobidjite.

 

Edited by morgana
Link to comment
5 minutes ago, Svemir Zeka said:

Navratila juće u CCC da vidim šta ima od čizmi. Crni petak, bla truć, posklanjali sve ali doslovno SVE čizme (računam ono što je duboko). Bukvalno nigde nijednih.

Nisu posklanjali, no si ti zakasnila, sve su već prodali... :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Pa naravno. Mene svake godine povuče to onlajn sniženje koje Inditex organizuje dan ranije, u četvrtak. I uvek odustanem, jbt svaki ali svaki put je isto: raspadne im se sajt/krešira app, u 22:01 ti isprazne korpu jer, kao, sve je prodato, i sad treba da sedim do 1h ujutro kao ludi Nasta da rifrešujem celu noć ne bi li uhvatila bilo šta, da organizujem kupovinu sa nekoliko telefona k’o da ću da lansiram raketno oružje. Ae mrš.

Edited by Patty Lee
slovce
  • +1 1
Link to comment

Sigurno jedno 5-10godina ne kupujem nista na black friday, osim u email ako mi nesto do jaja povolino ne stigne. Kada kazem do jaja, onda mislim preko 80% popusta kao sto je nekada stvarno black friday bio.

 

Ovo sad je smejurija. Zajebavaju narod.

 

 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ah sto sam kupila u banani eleganci stvari...

 

Milion dolara, I swear. I to me ubo popust 50% plus jos neke discounts sto sam imala. Izaslo me $30 po komadu. Bruka. Bruka. Idem da potrazim sta sam pazarila. Moracu u jos nekoliko boja i gore i dole jer je nevidjeno prijatno. Podstetilo me na nekadasnje Armani stvari. 

 

Uzela sam ljubicaste, al uzecu i ove oyester (antique white) 

 

I satenske bluze, te belicaste oyster boje. Ne znam sta sam zapela za tu kao neznu off white boju..i nokti su mi cak u tom fazonu. 

 

Samo ne znam kada cu ovo da nosim 

 

https://bananarepublicfactory.gapfactory.com/browse/product.do?pid=7212360210002&vid=1&searchText=Satin+pants#pdp-page-content

 

Interesantno je da sada kada sam sredjivala ormane, nista od banane, roxy, vans, brandy, levis nisam bacila. 

 

Screenshot_2023-12-06-08-27-44-53_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Screenshot_2023-12-06-08-28-04-52_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Edited by mustang
  • +1 5
Link to comment

Super je ta nezna off white boja, lepo se kombinuje, meni je za zimske stvari posebno lepa, za dzempere i salove npr. I za neke bluzice, kosuljice.

 

E to kad ces da nosis, valja se zapitati prilikom svake kupovine :). Ili sa cim ces da kombinujes, to vec praktikujem, pored onog standardnog pitanja - da li mi ovo treba...

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...