Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

On 19. 6. 2023. at 17:43, morgana said:

ako neko ceka snizenje u zari i massimu, citam da je vec pocelo za arapsko trziste pa se na uae sajtu moze provjeriti koji ce proizvodi biti snizeni.

jurim neke baletanke, 40% off, stavila sam ih u korpu pa kako bude. kod nas krecu u srijedu uvece sajt i app, cetvrtak prodavnice.

Standadno MD/Zara sranje.

 

Košulja mi je bila dostupna sve do trenutka odobrenja kartice, kada je naravno postala out of stock.

Druga je prikazana sa jednom cenom, a po obradi porudžbine ima drugu (višu).

Što se mene tiče mogu da ga duvaju!

Link to comment
1 minute ago, Ras said:

Standadno MD/Zara sranje.

 

Košulja mi je bila dostupna sve do trenutka odobrenja kartice, kada je naravno postala out of stock.

Druga je prikazana sa jednom cenom, a po obradi porudžbine ima drugu (višu).

Što se mene tiče mogu da ga duvaju!

 

uvijek je tako, evo ja imam kosulju i dvije majice u korpi i cekam 10 sati da pocne snizenje na app-u (jos nije pocelo kod nas). baletanke su out of stock. 

 

pretprosle godine sam jurila neki kaput, nestao je iz korpe. njega mi je bilo bas zao, te se sezone zara otvorila za jako visoke procente vune u tkanini, a ovo sad kako god bude, nisam ni blizu toliko investirana.

Link to comment
1 hour ago, I*m with the pilots said:

@nisam jahttps://xeroshoes.com/shop/sandals/ztrail-men/

 

Xero trail sandale - perolake, kao da nemaš nista na nogama a trake su jako dobro i lako podesive. Namenjene su i za planinarenje, obično se prodaju u outdoor radnjama ovde (svakako imaš online), nisam probala na takvom terenu još već ovako za sve i igralište

Super su, al ja sam ti nikakav online kupac. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...