Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

  • 1 month later...

Imam neke vintidž Max Mara naočare za sunce, nemarom sam izgrebala stakla, i to samo na delu gde baš gledam (oni najispuščeniji spoljašnji delovi, tačkice). Iznosila sam ih, ne sviđaju mi se više da bi ih nosila svaki dan i ne znam šta ću sa njima. Je li neko menjao stakla na sunčanim naočarima i znate li koje su cene? Pretpostavljam da poliranje nije moguće (plastika).

Edited by halloween
Link to comment

Od Slavije ka bulevaru,optical dreams ili tako nesto se zove/zvala radnja.Izgrebana stakla na Polaroid naocarama mi zamenili bas dobrom optickom plastikom.Nije bilo bas jeftino,oko 3000rsd pre 7,8god.

Link to comment
  • 1 month later...

Јел има оваквих ћилима (са џеповима и закачаљкама у ћошковима) за лежаљку код нас негде купити?

 

telo-mare-lettino-ricamato-con-tasche-70

Link to comment
  • 1 month later...

Kako se zove onaj zastor, zavesa ili sta vec koji imaju profesionalni fotografi i koji sluzi kao pozadina i koji je bitan za osvetljenje? Gde to ima da se kupi i koliko kosta, zna li iko?

Link to comment

rikvand ili pozadina. vidina pcfoto tačka biz

 

ukrasna ili ona što reflektuje svetlo su dva različita pojma. koji tebi treba?

 

Ne ukrasna vec ona siva, da bude neutralna pozadina. Verovatno ona reflektuje svetlost?

Link to comment

ta “siva” je tzv kodakova siva sa 18% refleksije. tako nešto ćeš jako teško naći, ako ti je baš bitna ta refleksija, a ako ne možda ćeš naći

neke ukrasne koje ti vrše posao.

 

ta siva je jako mučna boja i jedino bih je preporučio ukoliko je profesionalno neophodna

 

e

siva se najmanje koristi. uglavnom su bela i crna pozadina ili nešto transparentno što propušta svetlo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

za šta ti konkretno treba?

 

msm možeš sam da napraviš sa nekom odgovarajućom tkaninom, po mogućstvu čupavom(tipa pliš) zbog manje refleksije. dva neka glibava stativa za foto rasvetu i neka drvena letva o koju će biti okačeno platno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...