Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

e dobila ja slicne, al lepse. bez donjeg dela i ferlauf je iz belog u sivo i nije ovako ravnomeran. kupila mi drugarica u hrvatskoj u prodavnici tvornice carapa jadran, ne znam da l su njihove, al ako te put nanaese, nista te ne kosta da svratis.

Link to comment

U Belgiji i Holandiji je to Snapstore. Popusti 40% +30wxjwp.jpgPlus imaju svojih par džinovskih prodavnica u koje možeš da uđeš samo sa članskom kartom. Pre neki dan videh tamo Tommy Hilfiger đubretarac koji je svuđe 430e za 94e.

Link to comment
:(mnogo me nervirate, em imate sve da kupite, em mozete da narucujete, em imate popuste.meni ostalo da svrljam po netu, isto kao kad listam kuvare, od gledanja se najedem, sad se od gledanja i oblacim.moje nove otkrice.
isto takođe :dry:baš mi se sviđa tvoje novo otkriće sviđa mi se i ona mmm kolekcija za h&m, ali ne mogu da zamislim da ono stoji bilo kome ko nije anoreksičan i visok preko 180 :dry:
Link to comment
  • 2 weeks later...

odoh ja u hm da se prikljucim stampedu. imam puna kola zena strateski biranih: jedna S anoreksicna i visoka, jedna M sa debelim rukama, jedna L bez struka, jedna XL dole M gore, al upada u ono sto ona sa debelim rukama ne moze da nosi.

Link to comment
vente-privee.comisporučuju samo u italiji, al' ko ima tamo nekoga, nije daleko za dobacitidesno su firme koje su već u opticaju, a dole one koje će biti uskorosve su odlični brendovi, a sniženja značajnapotrebna registracija
vente privee radi i za fr i deja vise rabim zalando i zalando privee. s vremena na vreme odlicni popusti
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...