Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

slazem se. ili da ih zamene za nove i prodaju kad dodje vreme. :P dobro je da su podishli bilo kako.
Dobro, sad, ne znam koliko je to dobro, stvaraju se lose navike kakvih nema na drugim turnirima. Malo se i oni jos uvek uce. Ali me svakako ne iznenadjuje otkako sam video kako Srdjan nosa zardinjere kako bi teren mogao da se pokrije pre onog pljuska u nedelju. :D
Link to comment

:D posto je turnir vrlo mlad, necu na to gledati kao na stvaranje losih navika, vise na nuzno prolongiranje i cekanje da neke stvari zazive i publika dobije uvid u pravila i praksu kada na red dodju nepredvidjenosti tog tipa. potez zadrzavanja svoje publike ili bar njenog dela. Ni na rg-u i vimbldonu niko nece vratiti kintu ni pod kojim uslovim, a karte su nekoliko puta skuplje. cinjenica da ovi hoce je relativno pozitivna sto se mene tice jer sam svesna da se to nadalje nece ponavljati.sa stanovista nekog ko je bio prilicno besan jer nije mogao da gleda tipsu a kupio je karte, narocito mislim da je to dobro! :P ocekujem da tipsa sledece godine osvaja so, te igra u polufinalu :wub:

Edited by Afterburner
Link to comment

upravo se igra masters u madridu, praktično u dvorani sa pokretnim krovom Building Costs: 3.064.880 (USD 2008) 160 million (full complex)- možda u španiji znajući naše navike kod bilo kog građevinskog projekta tu cifru treba duplirati :lol:

Edited by gone fishing
Link to comment
upravo se igra masters u madridu, praktično u dvorani sa pokretnim krovom Building Costs: 3.064.880 (USD 2008) 160 million (full complex)- možda u španiji znajući naše navike kod bilo kog građevinskog projekta tu cifru treba duplirati :lol:
Lepo, lepo, nisam to znao :) Ali 160 meleona, uff... :)
Link to comment
Lepo, lepo, nisam to znao :) Ali 160 meleona, uff... :)
Ma, ceo kompleks je 160 miliona. Taman posla da jedan pokretni krov kosta toliko. :D Mozda ce stavljati krov kad budu napravili ono cudo na Novom Beogradu. Na Dorcolu ne verujem.
Link to comment

Mogu da nadju svaku bolju firmu u Beogradu koja pravi tende i da pokriju teren za nekoliko desetina hiljada evra. Centralni teren na Serbia Openu je dosta mali i moze se pokriti tendom ocas posla. No, ne verujem da ce to raditi na Dorcolu. Ionako se turnir odatle pomera za par godina.

Link to comment

Apropo termina, nije sam termin turnira specijalno loš, problem je jedino što je Estoril jednostavno bliži Madridu, pa kad se već cimaju da igraju neki 250 turnir, gledaju da im se bolje uklopi u spisak destinacija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...