Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

Aca briljira na španskom (plus što je na prs' u dupe sa "Felijem"), mada Lopez laganeze uvaljuje, zahvaljuje amidži

Link to comment
  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nole skida fleke koliko može, ali džabe kad i režiser i kamermani i svi okolo se butaju u dupe toliko da se radujem pauzi do sledećeg turnira

Link to comment

Iskreno se nadam da sledece godine:a) Novak nece igrati ovaj turnir.b) Ako bude igrao da ga nece osvojiti.c) Ako bude igrao i ipak ga osvoji da nece drzati govor.Turnir je previse gladan promocije i previse gladan pohvala. Valjda ce vremenom sve to da legne i da ce samim tim i nestati ovolikog uvlacenja svuda naokolo. Lepo je imati ATP u Beogradu ali vreme je da se malo smanji dozivljaj. Ipak je ovo vec treca godina kako se Serbia Open igra.

Link to comment

Novakov govor mi je jos bio OK. Mislim, ako uporedimo sa Stricem i onom likusom koja nije znala sa kim Novak igra. "Cestitam Novaku i... drugom finalisti"

Link to comment

Nekako sam uhvatio drugi set i očekivani mentalni striptiz Felija pored Svecatm.Svetac prvog reda još uveg briljira a Goran the Stric je "postorgazmičku zahvaljujem" retoriku izgleda uvežbavao kod Fidela Castra.

Link to comment

Prebrodili smo i ovo. Nisam smeo da gledam ceremonijal. Oni koji vole Novaka ce nekako da oproste sabanisanje. Oni koji mrze :D neka likuju koliko god mogu sledecih par dana, posto uskoro opet nastupa vreme kada mogu samo da mrze.

Link to comment

ha ha verovatno, dakle sada mu za obaranje lendlovog rekorda treba plasman u 1/2 finale madrida, što bi značilo pobedu protiv ferera u 1/4 finalu koji doživljava labudovu pesmu ove sezone, biće to extra meč

Link to comment
ha ha verovatno, dakle sada mu za obaranje lendlovog rekorda treba plasman u 1/2 finale madrida, što bi značilo pobedu protiv ferera u 1/4 finalu koji doživljava labudovu pesmu ove sezone, biće to extra meč
Treba doci do Ferera ovakvom igrom.
Link to comment

trenutno 27nego...hate me baby one more time :P cool.gif neki kralj je ovde rekao pre nekog vremena da su hejteri u niskom startu i da su kolena u opasnosti, sad ce jos morati i da se nose sa pauchinomidemo dalje, mali blam od turnira za zaborav, nije bio neki tenis, ali niz se nastavlja

Link to comment
ha ha verovatno, dakle sada mu za obaranje lendlovog rekorda treba plasman u 1/2 finale madrida, što bi značilo pobedu protiv ferera u 1/4 finalu koji doživljava labudovu pesmu ove sezone, biće to extra meč
Pa oborio je Lendlov rekord od 25 meceva. Sledeci bi bio Mekinro sa 39 pobeda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...