Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

Nisu oni sredili terene, okolinu i napravili parking vec grad koji im je to onda dao na upravljanje u toku cele godine, a ne samo za vreme turnira(znaci imaju prihod od toga). Oni su mozda izgradili samo onu VIP tribinu. Nisam bio nikad u samom centru vec samo prolazio pored, pa ne znam da li je to montazno ili nesto cvrsce gradnje. Znaci oni su zbog toga sto su nabavili licencu, dobili za DŽ uredjene terena na najmanje 5 godina(jer nema sanse da izgrade ono svoje u naredne dve godine, a i sto bi zurili kad imaju ovo) i od Telekoma nagradni fond. Njih je ovaj turnir kostao do sada onoliko kolko su platili licencu. To mi cak i sve nije toliki problem da onda ne idu po televizijama i prave sranje kako se ne ulaze u tenis, kako se nije napravio nacionalni teniski centar, kako bez blama tudju imovinu koju su dobili na koristenje preimenuju...Pre jedno mesec dana sam prosao tu prvi put posle dugo godina i primetio da su nesto sirili kompleks na travnatu povrsinu pored. Da li neko zna sta je tu sad ili sta ce biti? Takodje vec tada su postavljene monatzne tribine. To mi delovalo malo rano ako turnir pocinje za vise od tri nedelje, da sam se zapitao da li oni uopste skidaju te montazne tribine u toku godine.
Jel neko ima konkretne cifre? Prilično je besmisleno raspravljati ako se ne zna koliko je tačno dao/obezbedio/uradio Grad, koliko Telekom, a koliko Novak&Co. I šta su čije obaveze itd. :) U svakom slučaju i da taj turnir ne postoji, nešto ne verujem da bi ta sredstva (kolika god da su) koja su otišla tamo, umesto toga otišla na "unapređenje života građana Srbije" :P
Link to comment
  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, treba ih na kolaц <_<
Ma, ne treba ih na kolac nego mi na ovo prosto gledamo razlicito. Meni je ATP turnir u Beogradu vrednost sama po sebi i zato verovatno gledam drugacije na njega. Od toga sto bi te pare otisle na jubilarno sezdesetosmo opremanje kabineta generalnog direktora Telekoma ili na raspale i lopovske fudbalske klubove ili na stranke preko upravnih odbora, iskreno nemam nista. Turnir bar mogu da gledam. Edited by harper lee
Link to comment
Od toga sto bi te pare otisle na jubilarno sezdesetosmo opremanje kabineta generalnog direktora Telekoma ili na raspale i lopovske fudbalske klubove ili na stranke preko upravnih odbora, iskreno nemam nista.
Možda i ne bi? Mislim, najverovatnije bi, ali bar ne bih znao pa se ne bih nervirao, idiot. Edited by zorglub
Link to comment
U svakom slučaju i da taj turnir ne postoji, nešto ne verujem da bi ta sredstva (kolika god da su) koja su otišla tamo, umesto toga otišla na "unapređenje života građana Srbije" :P
e to ja zovem vrhunski argument!
Link to comment

Na Beobuild forumu imate detaljan tok rekonstrukcije terena i pratećih sadržaja u poslednje tri godine pa ne bi bilo loše da bacite pogled pre postovanja. Naravno da je familiji u interesu da se što pre maknu sa Dorćola na Novi Beograd jer teniski centar donosi pare preko cele godine a ne samo za vreme održavanja ATP turnira. Imate predispozicije za organizovanje WTA turnira, turnira veterana i veteranki(mislim da sam gledao wimbldon za veterane prošle godine, Anu Kurnjikovu :wub: i Martinu Hingis u dublu - zaključak je da bi bez problema pomele bilo koga iz prvih 50), lova od rekreativaca, mladih nadi, eventualno čak i koncerata klasične muzike itd.... Koliki bi bio magnet gledati uživo Martinu Navratilovu ili Ivana Lendla (za mene bog :Hail: , prvi teniser koga sam gledao, mislio sam da on ne može da izgubi meč :D ). Parcela je lepa, pored Save i nasipa, iza bloka 72. Ako je gradnja svuda u svetu smanjena u poslednje dve godine (a u Beogradu gotovo zamrla) uopšte me ne čudi što se još čeka sa gradnjom. Još kad bi se neko odvažio da pored izgradi neku zatvorenu plažu kao što je ona u Japanu (postovao sam slike na plivanju) gde bi nam bio kraj. :D

Edited by bigvlada
Link to comment
...lova od rekreativaca, mladih nadi, eventualno čak i koncerata klasične muzike itd...
Mogli bi organizirati i neki turnir svetosavaca prvog reda ili barem dublove popova u onim dugim crnim haljinama. :wub: I tako opet, u 2012-oj,...na terenima Teniskog Centra Novak odigraće se...Tapkarenje na mestu (za) našeg šampionaRezultat veoma nepovoljan, meč lopta i drugi servis za meč, maksimalna koncentracija, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap...pogled uperen u nebo, perfektna koordinacija tela, loptica izleće iz ruku, čuje se andjeoski zvuk pomešan sa drevnim krikom iz divljine. Svi su pogledi publike na terenu, linijskih sudija, skupljača loptica, tv kamermana, fotografa, svih pomenutih sponzora, najvernijih fanova i svih poštovanih pratitelja tog aristokratskog belog sporta upereni u taj beskonačni, besprekorni, vrhunski, andjeoski, svetački pokret dok loptica pogadja vanjsku servisnu crtu i prolazi brzu, veoma brzu, stravično brzu ali ne dovoljno brzu reakciju nedoraslog suprotnika, tek 26269. igrača sveta, mlade, dvanajstogodišnje nade svetskoga tenisa u svojoj trideset i nekoj zvaničnoj tenis partiji.As na meč loptu, kao i uvek u takvim situacijama, opet vadi osmeh na obraz našeg šampiona. Rezultat nije dao što je gejmplan obećao ali 6:0 i 6:0 u prvom kolu je bilo ipak strepljivo i puno uzbudjenja, adrenalinskog šoka, šekspirovske dramatike i jakih otkucaja srca. Oni sa lošim živcima su na kraju zažmurili, pripalili cigaretu i uz nepojmljivu eu_foriju odjeka reči komentatora ipak poljubili tv ekran, skakuckali po sobi do plafona i puštali suze radosnice za još jednu perfektnu egzekuciju šampiona, koji je već uveliko očistio Srbiju a svakodnevno se trudi da je očisti još više.Slavlje je već uveliko spremno, truma ljudi izlazi na ulice u vetrovitom aprilu. Sve u svrsi deljenja radosti sa svima, koji bi želeli da budu deo tog momenta. Familijarni koncern apoteka Novak deli besplatni benzenovak svima kojima je puls dva sata posle tog veličastvenog istorijskog trenutka još uvek iznad pedeset otkucaja na minut. Voda Novak familijarnog koncerna Novak se nešto malo doplaćuje ali se uz to volonteri odgovorno brinu o raspoloženju eu_forične reke gradjana, koja u ritmu brazilskog karnevala ide u ludu i nezaborvanu noć. Besplatni prezervativi Novak za ekstremni eastern forehand grip, sa slikom i posvetom našeg asa-sveca, padaju sa neba da se ljudi ne uhvate nespremni na delu.Momenat za pamćenje...tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap, tap...
Link to comment

Realno, ako ste vec brisali one slike trebalo je da izbrisete i ovo neduhovito i neinteligentno sranje od teksta koje je prouzrokovalo te slike.

Link to comment

ja mislim da hejteri imaju pravo da se olakshaju ;) , ali posle da se ne ljute kad neko elegantno isprazni vodokotlic na tu gomilu crap-aprema tome, molim da se vrate sanitarije :D

Link to comment
ja mislim da hejteri imaju pravo da se olakshaju ;) , ali posle da se ne ljute kad neko elegantno isprazni vodokotlic na tu gomilu crap-aprema tome, molim da se vrate sanitarije :D
Ma ja se skroz slažem sa tobom. Posle sedam stranica izliva "patološke ljubavi" sa plus/minus statistička greška u detaljnim tehnikalijama oko ove "ekološke družine od vješala", može i jedna relativno neutralana predikcija da ostane. :D Eto, taman svi koji su sačuvali karte za 2012-u, mogu još sa više žara da dočekaju sav šarm ovog nevidjenog spektakla. :heart:
Link to comment

naravno da se slazes kad branim tvoje interese. plus ti se time pruza prilika da budes dzentlmen i ostanes nedorecen kada jedna dama pusti vodu nakon tvog posta. podneses, sta fali.zaista bi bilo lepo videti tvoje krljanje sa muskim clanovima, ovo sa zenama je passe jer ne mozes pobediti. :P

Link to comment
evo jednog iznenadjenja, kladim se da ovo niko nije ocekivao ;) Odluka o povraćaju sredstava
Malo jeftinog podilazenja publici koje nece puno da kosta jer pretpostavljam da je vecina onih koji su imali karte iste bacila u kante za smece iste noci ili odgledala dublove u tom terminu. Niko ne vraca pare za ulaznice koje su propale zato sto mec nije odigran zbog predaje igraca, a i program koji je propao je popunjen drugim mecom. Ipak, lepa vest za one koji su sacuvali karte kao suvenir. Sad ce moci s njima da odgledaju jos jedan mec.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...