Jump to content
IGNORED

Srbija Open


zzzzz

Recommended Posts

ha ha verovatno, dakle sada mu za obaranje lendlovog rekorda treba plasman u 1/2 finale madrida, što bi značilo pobedu protiv ferera u 1/4 finalu koji doživljava labudovu pesmu ove sezone, biće to extra meč
Protiv Troickog baš i nije ličio na labuda... tim pre što Viktoru šljaka baš i nije jača strana. :)
Link to comment
  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    55

  • Afterburner

    24

  • renne

    22

  • sherman

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

ovde pise 25
Nije mu upisan jedan manji turnir koji je trebalo da se igra u decembru a igran je u januaru. Ili tako nekako. Edited by harper lee
Link to comment
Mali Masters. :lol:
S malim reketima. :lol: Ali, treba reći da se tad AO igrao krajem godine ( u stvari 1986. nije ni održan zbog pomeranja u Januar sledeće godine), tako da Lendlov streak ne uključuje ni jedan slem, dok Novak ima i to u streaku.
Link to comment
trenutno 27nego...hate me baby one more time :P cool.gif neki kralj je ovde rekao pre nekog vremena da su hejteri u niskom startu i da su kolena u opasnosti, sad ce jos morati i da se nose sa pauchinomidemo dalje, mali blam od turnira za zaborav, nije bio neki tenis, ali niz se nastavlja
Neverovatno. Blam od turnira, nije bitan. Samo da bi se niz nastavio. :isuse:
Link to comment
Neverovatno. Blam od turnira, nije bitan. Samo da bi se niz nastavio. :isuse:
pa sta je trebalo, da ne igra ovaj turnir ili sta ?ima gomila turnira iz serije 250, na nekima igra i sadasnji i bivsi br 1, ne vidim u cemu je problem ?
Link to comment
Neverovatno. Blam od turnira, nije bitan. Samo da bi se niz nastavio. :isuse:
Neverovatno. Blam od proizvoljnog tumacenja nije bitan. Samo da bi se hejt nastavio.
Link to comment
Neverovatno. Blam od turnira, nije bitan. Samo da bi se niz nastavio. :isuse:
Nije samo streak. Alternativa je bila da odmah produži u Monte Karlo, da tamo crkne na besramno sporom terenu usput rizikujući da zadobije i koju povredu, i u finalu opet izgubi od Nadala, uzevši max 600 poena.
Link to comment
Nije samo streak. Alternativa je bila da odmah produži u Monte Karlo, da tamo crkne na besramno sporom terenu usput rizikujući da zadobije i koju povredu, i u finalu opet izgubi od Nadala, uzevši max 600 poena.
Jasno je to. Nego sam pod dejstvom pića hteo da budem ciničan na račun nekih groupieja, samo što sam bio toliko dekoncentrisan da sam poptuno omanuo.Nole zasluženo titula, Srđan i Novak da iduće godine otmu još novca od državljana Srbije po sistemu uzmi od siromaha i daj bogatom, e da bi se qrčili da imamo turnir iz serije 500.
Link to comment

Ne treba zanemarivati ni ovih 250 osvojenih poena. Lakse mu je bilo da osvoji ovaj turnir nego da u Madridu (ili u Monte Karlu) dodje do 1/4 finala za koje ce dobiti nesto oko 200 bodova, mozda cak i malo manje.Jedina greska je ova, cega je i sam svestan:

Iskoristiću naredna dva dana da se odmorim i spremim za turnir u Madridu. Možda sam pogrešio što sam bio fokusiran na stvari van terena, ali nema veze. To je život. Važan je trofej.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...