Jump to content
IGNORED

NIN


Eraserhead

Recommended Posts

27 minutes ago, April said:

Sad je jasnije kako je prodat stari Studio B


Pa ne znam na šta misliš, jer znam da da se Timofejev pitao Studio B nikad ne bi bio prodat.
Prodat je jer je napravljen takav zakon da je morao da bude prodat, samo što su oni koji su pravili zakon računali da će ga oni kupiti, ali do'šo Toma. Timofejev se sve vreme borio protiv takvog zakona, a gurali su ga Saša Mirković, Veran, Đilas...

edit: i da, direktno su lagali da EU traži da se svi mediji moraju privatizovati osim RTS-a.

  • Hvala 6
Link to comment

Ako se neko pitao odakle su ga iskopali, već 8 godina je srećno uhlebljen na RTV-u.

 

Quote

Od 2015. Aleksandar Timofejev je menadžer Sektora integrisanih komunikacija na RTV Vojvodina.

 

Evo i Klačar oduševljen.

 

 

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

Ako se neko pitao odakle su ga iskopali, već 8 godina je srećno uhlebljen na RTV-u.

 

 

Evo i Klačar oduševljen.

 

 

Klacar nadjen glup ( FOTO / VIDEO )

Link to comment
Quote

menadžer Sektora integrisanih komunikacija na RTV Vojvodina

 

jbt. šta ovo tačno znači?

 

zvuči kao fensi naziv za neko radno mesto na kome se ne radi ništa.....al stvara privid da je užasno komplikovano i zahteva veliku stručnost

  • +1 1
Link to comment

tzv objedinjeni odnosi s javnošću

 

verovatno imaju pr, pa je ovo verovatno bilo izmišljanje novog mesta da se vlasi ne dosete

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, aram said:


Pa ne znam na šta misliš, jer znam da da se Timofejev pitao Studio B nikad ne bi bio prodat.
Prodat je jer je napravljen takav zakon da je morao da bude prodat, samo što su oni koji su pravili zakon računali da će ga oni kupiti, ali do'šo Toma. Timofejev se sve vreme borio protiv takvog zakona, a gurali su ga Saša Mirković, Veran, Đilas...

 

Sećam se tih objašnjenja iz Gradske skupštine i sećam se da sam bio zapanjen kako bez otpora odlazi Institucija koju smo tolike godine branili. 

 

Reklo bi se da su svi pomenuti kasnije lepo nagrađeni za ćutanje. 

Link to comment

sta god tu bilo pre, sad i ubuduce... taj timofejev mi je gadan lik sa losim smislom za humor i nekim kretenskim smehom. thats the memory

Link to comment
1 hour ago, aram said:

Pa jebi ga, šta god kenjali po tviteru, nije.

 

Brzo bumo vidli.

 

Po onim fokus grupama to što Drakulićka želi da se pravi neće uopšte ličiti na Nin, dakle ili će biti fikus ili će ga brzo proći volja za uređivanjem.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...