Jump to content
IGNORED

NIN


Eraserhead

Recommended Posts

2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ti sad "pomeraš stative" samo da bi opravdao fulanje.

Za tim stvarno nema potrebe.

To ubacivanje Duge ti je tek bezveze.

Osnovna ekipa iz Vremena je zapravo došla iz Ekspres politike. Pa kakve je to veze imalo na kraju.

 

Što se tiče Ćulibrka to je slika "razvoja" novinarstva kod nas.

Za ono redakcija što znam glodur nije najbolji novinar u redakciji, ali mora da ima poštovanje redakcije da mu ljudi veruju.

Ćulibrk je "proizvod menadžmenta" da uzmu nekog koga redakcija voli, a opet nekog ko im neće "praviti probleme" tj. čoveka koji će da klimaju glavom. Što je on i radio. Ovo sad već nije radilo ni samo "klimanje glavom" prosto mu se i ovaj jad od redakcije oteo iz ruku, pa se okrenuo ćurak.

Sad se izmišljaju razne priče da se pokrije situacija da su probali da se igraju sa AV i njegovim ljudima u menadžmentu i nije im uspelo....

Šta će biti sa tim novim nedeljnikom videćemo.

 

ne pomeram nikakve stative niti me to zanima.

njen pokojni suprug je uistinu predavao na djukanovicevom univerzitetu( tu su jos suvlasnici vesko vukotic, ex ministar u vladi antearokovica posle jedan od najvecih lopova u crnoj gori, bio je i nekoliko meseci u zatvoru, cimer sa perom lazovicem sinom zokija lazovica i zvezdom sky app) i dragan vukcevic, profesor direktor cid-a i trenutno predsednik canu, inace lik koji je poslovni prostor preko puta delta mall-a stavio na ime svoje mame od tisucu ljeta).

ima poluno izjava gde ova milisic podrzava djukanovicev rezim.

analizom njenih izjava to je sasvim jasno. pogresio sam da je potpisala apel 88, big deal. nije ga potpisala ali je  deo propagandne masine mila djukanovica.

tu nema pomeranja stativa.

takodjer sam negde, po secanju, nabrojao nekoliko " slavnih" imena izniklih u dugi, tijanic, boro krivokapic, knezevic, maric..

ovog culibrka nisam ni spomenuo niti me posebno zanima ali me zanima kad neko pravi moralne gromade od nekih najblaze receno sumnjivih moralnih velicina.

ne mozes biti ili prepametan profesionalac ili visokomoralan ako podrzavas zlocince.

ne budimo naivni, takvih nema. svi dobro znaju kome daju podrsku

Link to comment

ivan radovanović(ex olivere zekić) urednik nin-a

 

 

neka peva ova kućaaaa

:s_d: 

  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment

da li će bizon imati kolumnu u novom broju?

 

Spoiler

pitanje je hipotetičko

 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
55 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ivan radovanović(ex olivere zekić) urednik nin-a

 

 

neka peva ova kućaaaa

:s_d: 

Ex? Kad se taj razlaz desio? Za nas neupucene...

Edited by gsb
  • +1 1
Link to comment

sad sam proverio u nadležnoj službi, nije ex

 

s obzirom da ih je imao xy ex, pomsilio sam da je i ova

 

  • Hvala 1
Link to comment
26 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sad sam proverio u nadležnoj službi, nije ex

 

s obzirom da ih je imao xy ex, pomsilio sam da je i ova

 

"Otvorena veza"

  • +1 1
Link to comment

izvin'te jel' to ovaj?

Quote

Pripadnici Uprave kriminalističke policije, po nalogu Republičkog javnog tužioca saslušaće vlasnika lista Borba Ivana Radovanovića i glavnu i odgovornu urednicu Oliveru Zekić zbog sumnje da su odali državnu tajnu, saznajemo u MUP-u. Predstavnici dnevnog lista Borba pozvali su novinare da prisustvuju, kako su najavili, pretresu njihovih prostorija od strane pripadnika Uprave kriminalističke policije, međutim, policija nije došla u najavljeno vreme. Prema rečima glavne i odgovorne urednice lista Borba, Olivere Zekić, njoj je tokom dana ministar policije rekao da policija neće dolaziti u prostorije Borbe, već da novinari mogu doći u policiju, kada se dogovore.“ (RTS, 21. 2. 2009. godine) 

mašala

Edited by đorđe geprat
Link to comment
10 minutes ago, đorđe geprat said:

mašala

to zbog čega ih je policija trkeljisala ne služi na čast policiji a ni ondašnjoj vlasti.

loš izbor izvoda iz istinomerove biografije.

Link to comment
14 minutes ago, pt 2.0 said:

to zbog čega ih je policija trkeljisala ne služi na čast policiji a ni ondašnjoj vlasti.

loš izbor izvoda iz istinomerove biografije.

"mašala" se odnosilo na saznanje da je "rupa našla zakrpu" a ceo pasus samo da ne bih samo bold izvlačio. ovo je inače dobar izgovor sadašnjima da se vade na "žute". zato mrzim tadića.

Link to comment
Just now, đorđe geprat said:

"mašala" se odnosilo na saznanje da je "rupa našla zakrpu" a ceo pasus samo da ne bih samo bold izvlačio. ovo je inače dobar izgovor sadašnjima da se vade na "žute". zato mrzim tadića.

razumela sam za "mašala" odmah, ali citat bez konteksta daje pogrešan utisak.

  • +1 1
Link to comment

Duga je tamo negde do početka 1992. bila užasno dobar časopis. E sad, posle toga je otišla dođavola, sve sa kolumnom Mire Marković i sličnim buncanjima.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...