Jump to content
IGNORED

NIN


Eraserhead

Recommended Posts

46 minutes ago, pt 2.0 said:

I po sopstvenim rečima. Bila je gost na nekoj od ove dve TV i rekla isto to.

Dodala je i da Ćulibrk želi da se posveti pisanju o ekonomskim temama, a i objasnila da oni ionako sve odluke donose zajedno na kolegijumu (?)

 

Koliko je meni poznato Vesna Mališić nije bila potpisnica Apela88. Meni je ona malo bezbojna u nastupima, ali mi nije antipatična i mislim da je OK osoba overall. Svakako je više gotivim od Ćulibrka (ne znam što mi taj čovek nikad nije legao, nemam nikakva saznanja o njemu nego jak utisak…)

 

Ja sam izgleda u manjini onih koji su više kupovali NIN nego Vreme… 

eto pogresio sam povodom potpisivanja apela 88 ali je sigurno davala izjave u kojima bespogovorno podrzava rezim mila djukanovica. takodje je njen pok. suprug predavao na milovom univerziteru sto je samo po sebi nedopustivo.

citava ta ekipa proizasla iz duge su onako sumnjivi likovi. 

koliko se secam tamo su radili tijanic, maric, boro krivokapic, knezevic, malisicka i sl.

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

 

ko su uopste nasi ekonomski novinari? 

pokusavam da se sjetim nekoga, skandalozno malo ih je.

 

mozda su na blumbergu pa ih ne srecem :covid19:

 

Culibrk, Mijat Lakicevic, Misa Brkic, Biljana Stepanovic..

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Culibrk, Mijat Lakicevic, Misa Brkic, Biljana Stepanovic..

 

da, i vesna damjanic sad na blumbergu

i ona zena iz danasa sto je cesto na n1 al jebenga kako se zove

 

btw jel citate novu ekonomiju?

Edited by morgana
Link to comment
15 minutes ago, morgana said:

 

ko su uopste nasi ekonomski novinari? 

pokusavam da se sjetim nekoga, skandalozno malo ih je.

 

mozda su na blumbergu pa ih ne srecem :covid19:

 

ma i blumberg je poprilicno tanak. kad vidim ovu ekipu iz big4 consultinga kako nesto tamo smatraju*, zeludac mi se prevrne.

 

*aj sto nista (pametno) ne kazu, nego jos to posle sharuju na lnkd. 

Link to comment
Just now, nenad said:

 

ma i blumberg je poprilicno tanak. kad vidim ovu ekipu iz big4 consultinga kako nesto tamo smatraju*, zeludac mi se prevrne.

 

*aj sto nista (pametno) ne kazu, nego jos to posle sharuju na lnkd. 

 

naravno da je tanak, planski

 

 

  • +1 3
Link to comment
48 minutes ago, bradilko said:

mislim da nisam pobrkao. ako nije ona onda njen pokojni suprug bozovic koji je btw predavao na djukanovicevom privatnom univerzitetu.

cini mi se i da slusao malisicku kako jasno podrzava rezim mila djukanovica.

no to je ta skola novinarstva ponikla u jebenoj dugi. 

tu nema novinara a da nije bio neki sljam.

ne znam gde je. cini mi se da je jasno podrzala rezim mila djukanovica praveci nekakve teorije zavera o tome kako je postojla neka irota protiv tog divnog rezima.

mislim da je njen pokojni muz predavao na univerzitetu mila djukanovica sto je sramno samo po sebi.

Ti sad "pomeraš stative" samo da bi opravdao fulanje.

Za tim stvarno nema potrebe.

To ubacivanje Duge ti je tek bezveze.

Osnovna ekipa iz Vremena je zapravo došla iz Ekspres politike. Pa kakve je to veze imalo na kraju.

 

Što se tiče Ćulibrka to je slika "razvoja" novinarstva kod nas.

Za ono redakcija što znam glodur nije najbolji novinar u redakciji, ali mora da ima poštovanje redakcije da mu ljudi veruju.

Ćulibrk je "proizvod menadžmenta" da uzmu nekog koga redakcija voli, a opet nekog ko im neće "praviti probleme" tj. čoveka koji će da klimaju glavom. Što je on i radio. Ovo sad već nije radilo ni samo "klimanje glavom" prosto mu se i ovaj jad od redakcije oteo iz ruku, pa se okrenuo ćurak.

Sad se izmišljaju razne priče da se pokrije situacija da su probali da se igraju sa AV i njegovim ljudima u menadžmentu i nije im uspelo....

Šta će biti sa tim novim nedeljnikom videćemo.

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
42 minutes ago, morgana said:

 

naravno da je tanak, planski

 

 

Ma Blumberg je pokušaj TS da parira N1, oni su to posle 6 meseci nudili "na tržištu" samo nikom nije padalo ma pamet da kupi. Sad moljakaju Miškovića da uleti sa kintom...

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

Ma Blumberg je pokušaj TS da parira N1, oni su to posle 6 meseci nudili "na tržištu" samo nikom nije padalo ma pamet da kupi. Sad moljakaju Miškovića da uleti sa kintom...

 

i hoce li miskovic? :D

Link to comment
2 minutes ago, morgana said:

 

i hoce li miskovic? :D

Verovatno hoće ako spuste cenu. I primi se na priču da može da "uveže"...

  • +1 1
Link to comment
38 minutes ago, Frank Pembleton said:

Verovatno hoće ako spuste cenu. I primi se na priču da može da "uveže"...

 

kako i sa cim ce miskovic da uveze, ako najveca telco kompanija u srbiji ne moze?

Link to comment
2 minutes ago, nenad said:

 

kako i sa cim ce miskovic da uveze, ako najveca telco kompanija u srbiji ne moze?

Prodaju mu priču da je to "usluga više" sa razne ekonomske samite koje će da drži u SC....

Da ih premeste u SC...

  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, morgana said:

kad smo kod sc, enterijer, makar ono sto se moglo vidjeti u medijima, je potpuno bezveze

Skrećemo sa teme jbga. On je ispoštovao spoljni izgled, unutra je ogulio sve i "polio" gipsom...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...