Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

6 minutes ago, Friend said:

Secam se da je online cena bila 9000rsd pre korone i bez popusta. Stizalo iz UK.

Ja sam sad gledao dva puta,18900 5kg kesa Impacta.Ma bezi,jeftinije sam ovde platio polutku od 25 kila divlje svinje nego 5kg proteina .

Da se pohvalim,uzeh elipsasti trenazer za 30eura polovan kao nov.Sad kad navalim na kardio.

Edited by askeladden
  • +1 1
Link to comment

Rasprodao sam dosta kola, zaradilo se korektno a lova je spremna i pre toga ali organizacija je jebena. Ja sam toliko lenj da jedva znam jaja da razbijem i ispecem, ostalo nista, a keva i dalje misli da je teretana bolest i kreatin je droga i vitamini ne valjaju jer nas to sve Ameri truju, kad se izdefinisem kakve ti to vene iskacu to nije normalno, blabla. Boricu se da bar trpam dosta kalorija, ako vec ne kvalitet.
Slikao me drug krisom na vikendici kako sedim i drzim stomak u rukama otprilike, onako sav mlitav i nikakav. Za tri meseca ocekujem totalnu transformaciju jer mi i na suvo ne treba mnogo da skinem masnoce.

Kod Baje je ok rostilj ali ima par boljih u gradu, mada cu da izbegavam to koliko god mogu, gledacu da trpam kuvano belo i pirinac dok mi se ne smuce.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk



Link to comment

Veruj da nista za psihu nije bolje od krmenadle u danima kada ne treniras.Tako ces izbeci prejedanje slatkisima pogotovo od vozis biciklu i slicne aktivnosti gde ti verovatno i padne secer i onda sameljes celu cokoladu ili sta vec.

Link to comment

Pa i planiram jedan ili dva dana da jedem tako sve cega se dohvatim, osim tih cokolada i slicnih gadosti, samo je plan jedno a realizacija drugo. Plus dodatno manja motivacija zbog skracenog bicepsa, naravno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Ja dobih motivaciju da preskacem konopac duze od 2-3minuta i naucim osmice da pravim. Vidim ujutru nekog klinca kako radi i divim mu se.

Samo moram nov konopac da kupim jer ne znam gde sam ostavila stari. 

Al to je i najbrze za one koji hoce da smrsaju i srede kardio. Ja necu da smrsam al kardio bih mogla malo da ojacam

Edited by mustang
  • +1 1
Link to comment

Vijaca je najjaca stvar, nisam nikad probao osmice da naucim ali 4-5 drugih razlicitih stilova jesam i mogao sam dosta dugo bez da pogresim, bas sam bio poluprofi pre pauze. Sad bio krenuo dva puta polako da se podsecam ali zaboravio taj speedrope u teretani i neko naravno pokupio. Sreca pa znam da sam zaboravan pa sam kupio dva komada odjednom, moram se tome posvetiti opet. Radim neki Tabatha HIIT sistem, 20 sekundi brzo pa 10 pauza pa tako x ili xx minuta, kida koliko je dobro.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Imam salu za fizicko na poslu pa bih mogao da krenem da se podsecam.Imam Everlastovu koznu vijacu i ne da je brza,izgubim motivaciju kad me zvizne po vratu

Link to comment

Jel preporučujete drske sa tegicima ili bez? Ja sam imala bez, obicne plasticne drske i bogami posle dve minute mi vec ruke u grcu bile. Mozda su teze drske lakse za kontrolu?

Link to comment

Ja imao i sa i bez tegicja, iskreno nisam video neku razliku. Ako ces da se zamaras moras da zapinjes tempo, a onda prvo otkazuju noge, zatim i ruke od zamaha, nebitno dal imas tegove ili ne.

  • +1 1
Link to comment

Ovo sto goofs kaze. Meni najvise za ovaj tip preskakanja odgovara ovaj speedrope fazon, lagana tanka vijaca sa nekom valjda zicom iznutra koja je oblozena plastificiranom gumom ili cime vec, a drske su obicne plasticne. Ranije kad sam preskakao one teze gumene, islo je to ok ali ako se omakne nesto znalo je da bude samaranja po nogama ili glavi samo tako, nije bas prijatno bilo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
On 9.4.2022. at 22:02, askeladden said:

Imam salu za fizicko na poslu pa bih mogao da krenem da se podsecam.Imam Everlastovu koznu vijacu i ne da je brza,izgubim motivaciju kad me zvizne po vratu

Ako ti i dalje ne bude odgovarala, šalji vamo. Imam konkubinu koja bi joj se vrlo obradovala. Toj kožnoj vijači, mislim :inn: 

Link to comment

Iskoristio otirace one deblje gumene sa tkaninom za podlogu za elipsasti trenazer.Ne mrda se jer je tkanina gruba ,dok guma  upija vibru Pa komsijama manje treniram zivce,A izbegao sam kupovinu tipskih gumenih podloga koje kostaju bezobrazno mnogo.

Link to comment

Napokon su posle 2godine krenuli sa testiranjem za pojas..prijavila sam se za prvi termin -  28.maj (test je minimum 4 sata sa 10 min pauze posle dva sata). 

 

Primetila sam da me ujutru boli glava, izgleda od pusenja jer sad treniram aktivnije. Bilo bi super da me boli svako jutro pa da prestanem da pusim. 

 

Ne znam kako cu da izdrzim 4 sata non-stop fizičke aktivnosti, moram da planiram snacks i elektrolite da ne bih pala u nesvest od gladi. 

Link to comment

Odem da kupim Magnezijum,reko Aj da uzmem ZMA,na kraju zavrsim sa Test od Mutanta.Ima sve kao ZMA plus razne trave.Neke tablete za zglobove sa MSM i Hijalutonskom kiselinom A za preworkout Taurine +Creatine i pivski kvasac u prahu.Ima da se nacinim na zver.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...