Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

So, bila kod kiroprakticara. Ruskinja, al nisam joj dala da me lomi. Umesto toga koristila je neke pumpice, usisava kozu kako bi se odlepila od mesa, ne boli nista.

Zove se cupping i cak je prijantno. 

Ona misli da je zbog psa u krevetu sto spava, pa se mi skvrcimo jer ima isti problem sa svojim detetom od sedam godina sto im dolazi da spava izmedju njih. 

 

Castila sam se i masazom na holivud bulevuru neko tai parlor, majko mila 😁.. Izabrala jer je peske i ima koliko toliko okej reviews. 

 

Al majko mila, kao u javnu kucu da ulazis.  Bar masaza bila dobra. Preporodilo me. Saune nam jos nisu otvorene, moja je trajno zatvorena, ali je slican efekat detoksifikacije koze. 

 

Edited by mustang
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Odlican trening.Lik je jak kao zemlja kad ovo radi sa 26kg.Ja sam odradio 3 runde sa 16 i znojio sam se narednih sat vremena ,zadihan kao da sam sprintao.

Link to comment

Ja da preporucim NO reaktor Kill it 5%, ili kako se vec zove, 3700din sa dostavom. Uzimam po pola merice jer puna ima 350mg kofeina, to mi mnogo, ali kida koliko je dobar i uopste se ne umaram tokom celog treninga a daje i nesto snage. Nacrtan na njemu Rich Piana, Bog da mu dusu prosti, nadam se da nije umro od ovog cuda.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment

Probao ponovo sa creatinom i sve ide ok oko dve nedelje i onda pocne voda da se zadrzava,oteknem sav.Ne razumem zasto?A uzimao 3gr samo.Inace ovde otvorili ponovo  trening,tri puta nedeljno BJJ i uskoro cu na boks.Plus redovno kettlebell i uzivancija.

Link to comment
  • 2 weeks later...
17 hours ago, askeladden said:

42godine i danas izveo prvi pistolj cucanj.Ponosan sam na sebe.

Bravo.. Samo pazi na koljena jer nije baš prirodan pokret a naročito u tvojim godinama.

Link to comment
1 hour ago, raskopcani said:

Bravo.. Samo pazi na koljena jer nije baš prirodan pokret a naročito u tvojim godinama.

To je bilo samo probe radi jer sam osetio da mogu.inace redovno sa kettlebell cucanj i eksplozivno ustajanje sa presom ramena.i pehar cucanj.Tursko ustajanje .To su mi osnovne vezbe plus sklekovi i bjj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...