Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Just now, ToniAdams said:

hvala, probacu svakako.

 

inace ima snimak gde se kein velaskez kurci sa zvonom od 205 lb. posle znamo sta mu je bilo sa ledjima.

Ah gledao sam nekog mladog bjj deliju sa takvim zverima od 50kg..ali to je SF za prosecnog coveka.Ali realno komplet girji moze od ficfirica da napravi da lici na armiraca ,ali urbanog.Samo dugo vremena treba.

Link to comment

https://www.decathlon.de/p/kugelhantel-kettlebell-20-kg/_/R-p-152876

Mislim da je bolje klasika.Ovakvo nesto je skroz ok osim ako neces clean & snatch ,mada i to moze,samo treba jak zglob.

Ta medicinka sa ruckom je malo nezgrapna,tj malo vise.

https://www.sportsmaster.no/frivekter/kettlebells/c-33/p-449/sportsmaster-competition-kettlebell-24-kg

Ovaj oblik,tj model za takmicenje je apsolutno najbolji i prosto leti u ruci,ne udara u podlakticu.Ali su i skuplji dosta.

Edited by askeladden
Link to comment

ma da, kapiram da i u cilju jacnja samog zgloba treba uzeti obicnu. u teretani (kad nije zatvorena), sam potpuno batalio obican dl i radim sa dva zvona od 36 kardio serije 4x15, i bas je jako zgodno, jedino sto mi se ne da to dovlaciti na gajbu, buduci da se svako malo selim.

Link to comment

Jedno djule i vise ne treba.Swing,Tursko ustajanje,pehar cucanj i clean & snatch ili clean..I to je to.Kao starthing strenght samo Kettlebell verzija po Tsatsoulinu.Nisam siguran za sve lovacke price kod JR da su mu tacne,ali za kettlebell je doktor.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...