Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ma necu se operisati 99%, objasnio mi covek za i protiv i mislim da cu da se pomirim s tim. Rekao je i da ne bi pomogle nikakve struje i masaze kao sto mi je receno od strane par ljudi, ozbiljna je povreda za tako nesto. Jbg, krecem sutra da lagano vezbam, nemam neke specijalne bolove osim malo tenzije u tom delu i problema u glavi ali bolje je da vezbam nego da se dodatno raspadam.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Inace, imao sam slicno sranje pre jedno 13 godina sa skocnim zglobom desne noge, na fudbalu stao na loptu u punom trku dok sam pokusavao da blokiram sut komsije protivnika. Do tad vodio totalno sportski zivot, 4-5 puta nedeljno fudbal, cesto basket i kosarka na dva kosa, krenuli i sa tenisom kad su otvoreni tereni kod nas, stoni tenis, odbojka na pesku, plus teretana i trcanje... Posle ostalo samo trcanje i teretana. Sad zbog ruke i levog kolena koje je nenormalno izraslo napolje i boli i pri obicnim pokretima a pogotovo pri saginjanju, sve mi mirise na neku penziju[emoji3] Zadnji put prr par meseci potrcao, stao posle 100 metara patnje, sacuvaj Boze koji ostar bol.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
  • 3 weeks later...

Krenuo danas kao opet u teretanu, dva i kusur meseca posle prelezanog korona virusa. Radio sve bas lagano, osetim tenziju u ruci ali sta da se radi, hocu da imam kakvu takvu fizicku aktivnost. Videcu jos kako slusa koleno za trcanje i bajs, tu ce isto biti drama ali nadam se da cu moci od svega po malo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

E bice i bazen, imamo dobar plivacki 25metarski. Jeste da nisam nikakav plivac ali prija mi uvek i nekako bas dobar osecaj u misicima i celom telu posle.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Zgibovi se rade.Jos uvek samo pet u seriji ali ih sve lakse odradjujem i vise serija.Evo me na 8x5 .Nesto ne dobijam ledja ka u slepog misa,ali podlaktice bujaju.Danas snatch sa 20kg kettlebellom ko nista i sve pod kontrolom.Cilj mi je 5x10 zgibova .

Link to comment
17 hours ago, askeladden said:

Zgibovi se rade.Jos uvek samo pet u seriji ali ih sve lakse odradjujem i vise serija.Evo me na 8x5 .Nesto ne dobijam ledja ka u slepog misa,ali podlaktice bujaju.Danas snatch sa 20kg kettlebellom ko nista i sve pod kontrolom.Cilj mi je 5x10 zgibova .

Jel radis "pullups" (hvat sa dlanovima od tebe) ili "chinups" (hvat sa dlanovima ka tebi)? Ovi prvi primetno vise pogadjaju ledjne misice (a mozes da se igras i sa sirinom hvata, za "fine tuning"), a drugi ruke, prvenstveno biceps. 

Link to comment
1 hour ago, Greek Freak said:

Jel radis "pullups" (hvat sa dlanovima od tebe) ili "chinups" (hvat sa dlanovima ka tebi)? Ovi prvi primetno vise pogadjaju ledjne misice (a mozes da se igras i sa sirinom hvata, za "fine tuning"), a drugi ruke, prvenstveno biceps. 

Pullups,hvat oko sirine ramena,onaj uber siroki hvat ne mogu da uradim.

Link to comment

Probaj malko da rasiris hvat, ne skroz siroko ali neki kompromis. To bi moglo malo da ti pomogne da vise gadjas ledja. Nisam ti dao bog zna kakav savet, niti pomogao narocito, znam. :mellow:

  • +1 1
Link to comment
53 minutes ago, Greek Freak said:

Probaj malko da rasiris hvat, ne skroz siroko ali neki kompromis. To bi moglo malo da ti pomogne da vise gadjas ledja. Nisam ti dao bog zna kakav savet, niti pomogao narocito, znam. :mellow:

https://www.finn.no/bap/forsale/ad.html?finnkode=222529763
problem je sto su rucka presiroko postavljene tako da cu morati da nadjem gde su mi rukavice za teretanu da bi malo rasirio hvat na sipci bez da napravim zuljeve ko petodinarke

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...